www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugaricin bivsi...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Drugaricin bivsi... Na vrh strane Na dno strane

da li ste ikada izasli sa bivsim deckom od drugarice? ako jeste, kako se sve zavrsilo? da li ste jos uvijek drugarice? da li ste jos uvijek sa njim?

 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja takvu situaciju nisam imala...........ali se to dogodilo mojim prijateljicama

Dakle,nikako se nije zavrsilo.....bile su uzasno ljubomorne jedna na drugu da to zapravo i nije moglo funkcionisati.Jedna je bila ljubomorna jer je tvrdila da joj je preotela decka,a druga ljubomorna jer je bila u strahu da se decko ne vrati svojoj bivsoj Confused Tako da je na kraju doslo do velikog problema......Decko se na kraju povukao jer su obe vrsile na njega pritisak.....tako da su obe ostale bez njega ali i bez prijateljstva Rolling Eyes
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, i nemam nameru Very Happy

A i necu biti u takvoj situaciji, drugarice i ja imamo p otpuno razlicit ukus za momke Mr. Green

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nesto petljala sa sestrinim ex,a ona se smuvala sa deckom sa kojim sa se ja muvala godinu ranije.Nema tu ljubomore.Mislim ko je on da se svadjamo? (ok je jedino ako su nam ti bivsi nesto znacili)

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: da... Na vrh strane Na dno strane

ISkreno-jesam!
pa izlazili smo ali ona to nije znala bojala sam se da joj kazem, i kad sam joj konacno rekla , rekla je da joj ne smeta, da je swe ok...ali videlo se da joj smeta, tako da nisam bila sa tim deckom.Drago mi je zbog toga, ali na kraju se ispostavilo da se njoj svidjao moj bivsi decko i da njoj uopste nije stalo do mog mishljenja......

_________________
Zvezdana
 
rua
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada to nismo radile ne zeleci ugroziti nase prijateljstvo..i nismo pogrijesili.Zajedno smo 24 godine,uzivamo u uspomenama,pomazemo jedna drugoj ili jadikujempo,zajedno se smijemo...Cuvajte prijatelje,oni su rijetki i dragocjeni.
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam... ali na pocetak nisam znala da su onu bili jednom zajdno jer tad nismo se druzile i malo kasnije ona mi je rekla da nema veze.... ali ja znam da je ta situacija nju povredila i zato sam ja raskinula s njim Sad

_________________
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bas nisam imala nikada takvu situaciju, ali znam neke koji jesu i to uopste ne valja, bas je bedak kada moras da biras izmedju drugarice i decka
 
ljishka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 204
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne!!! i nikada ne bih mogla tako nesto

_________________
QUIDQUID LATINE DICTUM EST ALTUM VIDITUR!
Prevod:Bilo sta, receno na latinskom, zvuci pametno!
 
zmaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2004
Poruke: 2

PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je skroz bez veze situacija. Tu covek stavrno mora dobro da razmisli da mu se to ne bi olupalo o galavu.
Imala sam takvu situaciju. Smuvala se sa drugaricinim bivsim, bila strasno ljubomorna, dok nisam zaista shvatila i osetila da me on voli. Onda se ispostavilo posle nekog vremena da nismo jedno za drugo i on mi je postao totalno nebitan....................
Tja, so ist das halt im Leben! MAn will immer die verbotenen FRuechte, und wenn man sie dann hat, sieht man endlich ein, dass sie nicht so lecker sind wie sie schienen! Wink Wink Wink
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je, bar kod mene, sveto pravilo... Nikad ni sa jednim momkom koji je imao ikad ista sa mojim drugaricama, pa makar crkla... Imam takvo iskustvo sa jednom od mojih najboljih drugarica, koja se smuvala sa mojim bivsim, a nije imala obraza da mi to dodje i kaze... Muvala ga je iza mojih ledja, a ovamo glumila nevinasce. Al' sve se plati, on je iskulirao momacki, da je ispala najveca glupaca na svijetu... Ona za mene vise ne postoji, al' to nije zbog ljubomore nego zbog cinjenice da je bila u stanju da pogazi nase prijateljstvo zbog necega sto nije vrijedno.

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se nadovezem na moj post... Nisam se ni je petljala ni sa jednom bivsim od mojih drugarica,a nisu ni one sa mojim...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Drugaricin bivsi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon