www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 2:03 pm    Naslov poruke: Re: Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Eto, kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN?
Ako bi autor bio dobar da mi pojasni sta je PROVOKATIVNO, rado cu dati svoje misljenje!


_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi smo mi provokanti na svoj način Laughing

AL ipak mislim da i u provokaciji treba imati mjeru.
Znači kad neko namjero izaziva neku provokaciju,naravno da mu nećemo ostati dužni, s druge strane u nekim životnim situacijama postoje situacije gdje nećemo ni pokušavat bit provokanti tipa kad kolega do nas dobije promaknuce a mi ne Mr. Green

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kreativnium je napisao/la sledeće:
Provokacija se moze upotrebiti na razlicite nacine kako bismo izazvali reakcije onih kojima zelimo da skrenemo paznju na ono cime provociramo.
Pitanje trenutka je odluka koja se donosi nakon detaljnog sakupljanja informacija o mogucim reakcijama.
Ukoliko smo utvrdili, pouzdano, da ce akcija koju cinimo izazvati pozitivnu reakciju, u tom slucaju treba izvrsiti provokaciju.


Ne volim da potpisujem tudje komentare ali delim isto misljenje kao i osoba koju sam citirala Rolling Eyes
Inace je licno Arrow recima nisam nikada provokativna, ima i drugih nacina skrenuti paznju osobe na nesto sto meni smeta ili sto po mom nije uredu Wink Ali zato u ljubavi Embarassed Laughing ako se osetim zapostavljenom obozavam da se provokativno obucem i jos provokativnije ponasam i to samo kada sam sa voljenom osobom Mr. Green Laughing Laughing Laughing
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma uvek, ali apsolutno uvek treba biti provokativan...ali na razlicite nacine Mr. Green Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
ticcky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 88
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,ne volim bas provokaciju.U mom slucaju samo moze da izbaci iz takta,a najcesce je i koriste osobe ciji je to cilj.Imam losa iskustva sa njom pa mozda zato...u svakom slucaju rijetko provociram
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi koje vrste provokacije,ako su iz šale upućene od prijatelja ili ljudi koje poznajem dobro
onda se razlikuju od provokacija,recimo nepoznatih osoba.
mada nekada provokacije bilo koje vrste znaju da budu opasne po provokatora
kada provocirani nije raspoložen da ga neko provocira.
svaka provokacija upućena za susjedni sto izaziva tuču.
a tuče donose tjelesne povrede.
što se loše odražava na zdravlje i sam fizički izgled provokatora.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Provokativan biti ima mnogo lica, ne znam tačno šta je autor teme mislio pod provokativnošću, ali vjerovatno se odnosilo na različite životne situacije. Kada treba biti? Kada želimo postići svoj cilj, ma kakav bio. Kada ne treba biti? Kada vidimo da ćemo radi tog cilja gaziti preko leševa.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obično sam provokativna kada želim da ostvarim zamišljeni cilj, naravno ne pod svaku cenu, mada zavisi i o kome i o čemu se radi!! Mr. Green

_________________
vera,ljubav,nada
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon