www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN? Na vrh strane Na dno strane

Eto, kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN?


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

provokativno se ponasam kada zelim time nesto da izvucem, dobijem, kada zelim da probudim ljude oko sebe iz zimskog sna i kada se sa nekim raspravljam koga malim provokacijama mogu potpuno da izbacim iz takta. da li to valja ili ne Question stvarno ne znam. ne bi generalizovala. suvise toga zavisi od same situacije...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
kreativnium
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 11
Mesto: belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dame i gospodo, dobro vece. Provokacija se moze upotrebiti na razlicite nacine kako bismo izazvali reakcije onih kojima zelimo da skrenemo paznju na ono cime provociramo.
Pitanje trenutka je odluka koja se donosi nakon detaljnog sakupljanja informacija o mogucim reakcijama.
Ukoliko smo utvrdili, pouzdano, da ce akcija koju cinimo izazvati pozitivnu reakciju, u tom slucaju treba izvrsiti provokaciju.

_________________
hallo!
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

provokacija ili privući pažnju po svaku cenu...mislim da to da rade samo nesigurni u sebe, alo ko to voli nek izvoli.....
 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne volim kad me provociraju ali provokacije treba znati pirmiti i davati u normalnim granicama. to je najbitnije. iNACE NIJE DOBRO

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
bojana_ar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa treba biti provokativan kad od toga imate koristi,ali uvek treba imati granice!!!!!!

_________________
Hip-hop rulles!!!
 
nesanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 89

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

provokativan treba da bude? kad vidi? da stvarno niko ne reaguje... a ?eli? znati ?ta misle...
 
jna_production
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Provokativan treba pri nabacivanji potencijalnom partneru ... naravno u granicama normale Shocked
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam otprilike stalno provokativan, ali smisao te reci se kod mene menja........ja prosto neznam biti nikakav drugciji.

_________________


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo meni na utakmici dobro dodje kad malo isprovociram protivnickog igraca pa on napravi neki glup faul nadamnom pa dobije zuti, a nekad se desi i crveni karton, eto ja tad to iskoristim

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valja biti provokativan kada se borimo za svoja prava..kada jednostavno ne smem reci na glas ono sto mislim a znam da ako isprovociram dobicu odgovor i na pitanje koje nisam postavila....ne treba kada razgovaras sa sefom..narocito ako je namcor..uh..to ne ide nikako...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
renzor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: krusevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Carpe Diemom provokaciju najcesce koristim kada zelim nesto da dobijem (a to je obicno najbrzi nacin)

_________________
Miodrag Lekic
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon