www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
punished
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sr**je....
kraci put da se dodje do uspeha..
pokazuje slabost tih ljudi


 
nino141
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 40

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

provokacija, deo zivota koji zavise od svake situacije...

Meni se takodje desi da budem provokativan, sad zavisi u kome smislu, misli da ljudi koji imaju barem malo zrnce karaktera su provokativni...
A dal to pomaze u zivotu, nisam siguran, al ga cini interanstnijim i drugacijim...
 
Mirjana_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ondah kada nam okolnosti nalažu da to budemo.
 
Jugoslovenka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 29
Mesto: Bonn/Njemacka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi neko jako pije mozak, i ako ja jos toju osobu opomenem a ona i dalje mi ide na zivce, onda se zna desit da postanem provkativna... Ili ako nekoga nevolim.. Laughing
 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti provokativan za mene nije nesto od znacaja... obicno sa sobom nosi veliku dozu negativnosti, pa eto, bas zato provokativnost izbegavam. Ponekad, veoma retko, isprovociram neku diskusiju... ali da bih naterao nekog da pocne da razmislja o temi koju sam postavio.
 
RaMsMe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA sam samo provokantan ako je neko prema meni provakantan... ali biti prvi provokantan nije moje misljenje...
 
sajdl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to niko ne zna... to ti jednostavno tako dodje. isto kao i sva druga "raspolozenja" i radnje. svako ima svoju sudbinu, i ako ona hoce da ti danas budes provokativa, a sutra ne... that shall be... Idea
 
zobla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi na koju provokaciju se misli?!Bez sunje, koja kod da je treba da bude dobro upakovana, u granicaama kulture, dvosmisleno da naslucuje poruku,da ne bude vulgarna i neuljudna!Samo na taj nacin moze da se dodje do zeljenog cilja koji po neki put moze da se ostvari samo provokacijom, te ako je ona takva(primerena), osobi koja je upraznjava moze se samo prikaciti epitet!!!!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada. Najbolja je zlatna sredina!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Kompas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U životu uvek treba biti provokativan...to jest treba biti provokativan po pravilu.....a samo ponekad kao izuzetak biti neprovokativan......takvi uvek uspeju...
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad želim zavesti nekog trudim se biti provokativna, kad nešto želim.....uglavnom kad mi treba nešto valja bit provokativan......

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 5:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispred mocnih ljudi ili ispred onih od kojih mnogo zavisish!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Kad u zivotu valja ili ne valja biti PROVOKATIVAN? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon