www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini sa neta Mr. Green


_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rado da imam tolko mega bajta,nije mi flatrate nazalost Sad ,imas li mozda ti film pa da mi pogledas to Mr. Green

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja znam ta pesma je iz Mi nismo Andjeli 1 ,a ne 2 Mr. Green

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ama bwee nije ona Mirzino jato - Apsolutno tvoj,nju imam,vec ovako ide u pjesmi Ako neces ti hoce drugar tvoooj mta nana ,ako i ti mislis na tu istu,i ako j iz mi nismo andjeli 1,oke ak je imas postavi nju,al meni se cini da je ova sa mi nismo andjeli 2,kao soundtrack mi nismo andjeli 2,peva je srdjan todorovic i onaj andjeo kao fole na nekom spotu,ima cak i spot,al haj pokusacu saznat pravi naziv pa cu ti javit,a ako ti prije mene sta nadjes od muzike s mi nismo andjeli 2 postavi pls,pozdrav i hvala Sanja Mr. Green

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjjceee naso sam pjesma se zove "Cekala sam cekala" - Razni izvodjaci ,pjeva izgleda Srle Todorovic 1pozdrav ,pa eto Mr. Green a u pjesmi ide ako me ti neces hoce drugar tvoj hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme: 1. Uvodna spica, 2. Cekala sam cekala, 3. Sims, 4. Potera, 5. Oci u oci, 6. Paintball, 7. Blejvoc, 8. Ti i ja, 9. Vojska zombi, 10. U tatici je spas, 11. Spijunska potera, 12. Voz, 13. Consequences, 14. Groblje, 15. Tenis, 16. Geto riba-lud, 17. Izvini tatice, 18. Koraci, 19. Kung fu, 20. Sunca sin, 21. Hrabri vitez i njih dvoje, 22. Dodji, 23. Sta se dobije kada se andjeli klade

Producent: Kristina Kovac
Izdanje: City Records, Beograd.

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto,sta mene mucis kad mozes i sam Razz

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oke necu te mucit,sacu probat na odc++ imal sta pored odc++ da mi preporucis,cuo sam da ima neki program sa A nesta se zove,jak ko odc++ ,znas li mu ime mozda,e za ono kovertovanje u mp3 iz ogg,ako hoces poslacu ti programce,ako vec nici nasla Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al ponekad volim tebe mucit keke Razz salim se,eto nisam odavno i sama znas trazio nista,i jedino ako nigdje ne nadjem,obratim se vama Wink Mr. Green

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanja ne mogu da nadjem,sve sto sam naso je ovo BLAZA & KLJUNOVI - CEKALA SAM,al to nije to,ovo pjeva blaza inspektro,meni treba Srdjan Tdorovic gdje pjeva,jel je velka razlika,i pjesma je s mi nismo andjeli 2!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu ni ja da nadjem,ocigledno nema pesme na netu Rolling Eyes

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sr**je Sad bas,a bas me nalozila pjesma,mozda je Gile terorista moj drug nadje kad dodje Very Happy on je specijalista,to cu mu ostavit ko domaci zadatak,bolji je izgleda od nas u traganju hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 10 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon