www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi da zazelim ako mogu Hari Mata Hari & Elvira Rahic ,najnoviji duet ,ne znam ime pjesme


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ti nisam nasla pesmu Rolling Eyes a da sacekas da se pojavi na netu? Mr. Green

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe,oke moze,hvala isto ko da si je nasla,ja malo dirko po odc.u nisa uspio Smile pa reko da tebi ne uspije,al valjda nije jos objavljena,dobra pjesma,poslusaj je negdje imas je na radioM.net Wink ,mislim ne gotivim harija,al pjesma je dobra moram priznat Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
Sanjjceee naso sam pjesma se zove "Cekala sam cekala"


Nisam Gile, ali i Jugo drzi svoju rec....

"Cekala sam" od Jadranke Stojakovic ti je u muzickim zeljama! Wink
(Pesma je iz I. dela ali su je preradili i za II. deo)

PS: Pokusaj da ne chatujes druze Exclamation
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma druze hvala ti svakako ,al ta pjesma je sr**je ,kad ga Jadranka rastegne mozes se porodit:) nista bez Srdjana Todorovica,ja imam verziju Blaza inspektor,al meni treba zza 2 dio:( mozes li je kako zbavit s drugog dijela ovu sa Srletom Todorovicem?Hvala svakako,a Gile,eh majstor je da nadje stvar fakat!

Post scriptum:P

E moro si bas i ti da mi nabijes na nos bem ti charapu:P,e sad ovdje javno izjavljujem nek se zna "Mene je Sanjica uzela da me dotera i vi ostali ne barcite me" haha,Sanjica je zaduzena za mene hehe,pozdrav druge,sretno pa ko kome metno;)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj da i cika djeda mraz zaiska nesta nakon dugo vremena,vrijeme je i bilo ehe,sanjicek ako nadjes ili bilo ko,od Zeljke Samardzica - Srce porodicno,inace pjesma je iz serije Porodicno Blago!Pozdrav dobra vilice i hvala unaprijed Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista od pesme... sorry

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta bre nista,ima da je nadjes,il ce vadim kais Smile Smile Razz salim se,nema veze Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
Ma druze hvala ti svakako ,al ta pjesma je sr**je ,kad ga Jadranka rastegne mozes se porodit:) nista bez Srdjana Todorovica,ja imam verziju Blaza inspektor,al meni treba zza 2 dio:( mozes li je kako zbavit s drugog dijela ovu sa Srletom Todorovicem?Hvala svakako,a Gile,eh majstor je da nadje stvar fakat!

Post scriptum:P

E moro si bas i ti da mi nabijes na nos bem ti charapu:P,e sad ovdje javno izjavljujem nek se zna "Mene je Sanjica uzela da me dotera i vi ostali ne barcite me" haha,Sanjica je zaduzena za mene hehe,pozdrav druge,sretno pa ko kome metno;)

Ova pesma se nalazi sad na sajtu, ides u MP3 Razno --> Muzika iz domacih filmova --> Mi nismo Andjeli 2, na strani 2 je pesma. Javi jel to to sto si trazio. Razz

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
Ma druze hvala ti svakako ,al ta pjesma je sr**je ,kad ga Jadranka rastegne mozes se porodit:) nista bez Srdjana Todorovica,ja imam verziju Blaza inspektor,al meni treba zza 2 dio:( mozes li je kako zbavit s drugog dijela ovu sa Srletom Todorovicem?Hvala svakako,a Gile,eh majstor je da nadje stvar fakat!

Post scriptum:P

E moro si bas i ti da mi nabijes na nos bem ti charapu:P,e sad ovdje javno izjavljujem nek se zna "Mene je Sanjica uzela da me dotera i vi ostali ne barcite me" haha,Sanjica je zaduzena za mene hehe,pozdrav druge,sretno pa ko kome metno;)

Ova pesma se nalazi sad na sajtu, ides u MP3 Razno --> Muzika iz domacih filmova --> Mi nismo Andjeli 2, na strani 2 je pesma. Javi jel to to sto si trazio. Razz



Jeste to je ta sa srletom todorovicem,svaka cast legendo,otkud si je dobila Smile ?Hvala ti puno na informaciji,duznik sam ti,vise porcija cevapa hehe!cmoka

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Sad da cika HoHo nakon dugo dugo vremena zazeli sta,aj potrudite se za cika hoho-a,ako kako mognete preko nekog ili odnekud dobavit pjesmicu Dado Glisic -Sto bespuca,cuo sam dobra,pozdrav,pusa sanjici

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cika hoho pesma ti je u Muzickim zeljama... Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 11 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon