www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej oj Sanja ,Gile ovaj put oboje hehe,ako moze Paul Van Dyk - Another Way ,ali spot te pjesme,nije puno tezak mislim,imo ga drug al formatiro disk Sad magare!!Eto pozdrav oboma,Sanja mos i ti na cevape ,ako ih volis hehe Wink


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ojtemoj je napisao/la sledeće:
Ej oj Sanja ,Gile ovaj put oboje hehe,ako moze Paul Van Dyk - Another Way ,ali spot te pjesme,nije puno tezak mislim,imo ga drug al formatiro disk Sad magare!!Eto pozdrav oboma,Sanja mos i ti na cevape ,ako ih volis hehe Wink


E pa izvini, al spot ne moze, ne interesuje me koliko je tezak

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa vidim ima rubrika spotovi!Nemoras tako drsko,ja sam to reko zbog tezine klipa,a i to je muzicka zelja,mislim ne moras biti arogantan tako drug ebote Razz sto ne moze,nisi napiso razlog?Jer vidim imaju i spotovi rubrika,mos li ga tamo stavit?za mene bar Razz ,platio bi za taj spot

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ojtemoj je napisao/la sledeće:
pa vidim ima rubrika spotovi!Nemoras tako drsko,ja sam to reko zbog tezine klipa,a i to je muzicka zelja,mislim ne moras biti arogantan tako drug ebote Razz sto ne moze,nisi napiso razlog?Jer vidim imaju i spotovi rubrika,mos li ga tamo stavit?za mene bar Razz ,platio bi za taj spot


Znam ja da si i mislio na tezinu klipa, i nisam drzak, samo kazem da ne moze spot. Tacno postoji sekcija za spotove, ali to su spotovi za download, to ne znaci da ispunjavamo zelje u vidu video spota, znaci zbog velicine video zapisa nemamo nameru, da jurimo neki spot, skinemo ga sa interneta, uploadujemo, i ko zna koliko vremena izgubimo da bi smo dobili necije hvala.
Kada bi isli tom linijom vi bi uskoro poceli da trazite i filmove, zar ne?

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ok mozel,ako nista na pvt da mi posaljes link odakle da skinem ANOTHER WAY video,mpg ili avi,bilo sta ,jer ti si bolji u trazenju,a ja sam zahvalan,necu ti ostat duzan,jer pjesmu volim u krvi mi je ,fiksam se njom hehe,pa ako mos mi nac link,ovo te pitam licno,ako ti nije tesko,a koja god pjesma ti treba za muzicke zelje ti pitaj ja cu uzvratit pa ces vidjet ko je zahvalan;) pa nismo mi Sarajlije nezahvalni,jos jednom kazem ako mi mos pomoc nevezano za muzicke zelje!Hvala,znam da nisi arogantan al je zvucalo tako Sad nisi naveo razlog,sam rko ne moze i ne interesuje me hehe!Eto sorry ako sa ja bio napastan!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gileee bree imal ista od tog linka krmee te uboloo hehe Wink Laughing

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oliver Dragojevic - Danijela ,Djordje Balasevic - Sanja,Gile ocem ovu prfu obavezno,ne bude li je razbicu te ko pi.... keke,Sanja viloo ako mos i ti shta potrazi oči moje lijepe Wink !Pozdravlja vas vas drugar hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 3:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balasevic ima pesmu "Sanja" ? Ili nisam shvatila nesto dobro Mr. Green

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bree Sanja nemoj da te ja tome ucim hehe Wink sala,mislim imam sve od Balasa preko 200 stvarki,al te pjesme neam Sad ,ona spada u onu grupu rijetkosti Balas!Hocel biti ista bar za ovu Oliverovu Mr. Green ,pozdrav vilo Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!


Poslednja prepravka: hoho datum Sub Apr 16, 2005 1:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragojevic ce biti,evo za koji minut,ali ovu pesmu od balasevica nikad cula nisam,niti mogu da je nadjem,ko ti rece da je Balasevic otpevao takvu pesmu???

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ta pjesma ne postoji sanja od djoleta
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma hvala vilo nije frka,kad ti mos samo polaka Wink ,polako brzo hehe,trebala bi promijeni nik u Sanjica_021_Vila i po;) sta bi ja beze tebe Smile ,e za pjesmu znam imam njegovu mp3 kolkžekciju i tekstove dobio s njom.al pjesmu nisam nazalost evo ti tekst pa prosudi jel Djole,ako iole poznajes njegov stil skontaces da se radi o njegovoj pjesmi Wink


Sanja

Ponoć me opet zateče
sa lošim vinom i sumnjivim ženama,
sećanje kao reka poteče
mojom glavom i mojim venama.

Uzalud tiho prestaje
odjek tvojih reči u svemiru,
osmeh tvoj vedri nestaje
uzrok jednom davnom nemiru.

Dugi su putevi kojim sam hodio
more iluzija kojim sam brodio,
prazan je zivot koji sam vodio.
Sanja!

Hteo bih svemu da dokučim smisao
zašto sam živeo zašto sam disao?
Zašto sam voleo i pesme pisao?
Sanja!

Svaki put nekuda odvodi
ja ne znam kuda niti me zanima,
samo san do tebe dovodi
i to je put kojim putujem danima.

ma ako je nema ,nema ,nema veze ti si jedna velka dusica,pozdrav

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!


Poslednja prepravka: hoho datum Sub Apr 16, 2005 1:38 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon