www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sekula_au je napisao/la sledeće:
ta pjesma ne postoji sanja od djoleta


Ma ta ti je ble sekula postoji ba,poslacu ti dokaz da postoji ako imas mail pisi na pvt pa ces dobit i dokaz! Wink



_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok ali nema pjesme ojtemoj gdje ja trazim
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spada u ono neotpevane ,mislim ne objavljene na albumu,ali rekla mi je jedna cura da je cula negdje Sad a tekst je beton,najaci njegov tekst meni!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sekula_au je napisao/la sledeće:
ok ali nema pjesme ojtemoj gdje ja trazim


aha izvini drug Embarassed ja konto kazes da je nema nikako Smile hvala

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasao sam samo texta nemogu da nadjem na mp3 izdanju
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ok je
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe,i ja imam tekst,al ovakav tekst zasluzuje i muziku,mogu mislit samo kako je jaka pjesma Sad

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako,Oliver je Muzickim zeljama,a upravo sam pretrazila sve tekstove Balasevica i takvu pesmu nisam nasla,iskreno receno ne lici mi bas na njegov stil po ovim recima koje si stavio,ako je takvu pesmu otpevao mozda nije objavljena na albumu? Licno cu otici do Balasevica kuci posto mi je u NS u komsiluku i pitacu ga da li je ikad otpevao takvu pesmu,da nebi ziveli u zabludi Mr. Green

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sanja reci mi tvoj mail na pvt da ti dam i dokaz;) hvala za Olivera ,ma stil njegov sta ti je ba Razz imas bruku podataka na netu da je pjesma njegova,a on ima dosta pjesama o zenskim imenima,a ovo je meni bas njegov stil,e haj ga vala pitaj kad ga vidis,jesi ti sretna sto imas takvog komsu Sad ,hvala ti duso jos jednom velka Wink !A nije objavljena na albumu to je tacno,al je izgleda nekad otpevo onako za sebe!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gile evo ti domaci zadatak hehe salim se,al ova je teza od tvoje Molitve hehe,pozdrav drugarche Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanja pomagaj nece da skida Danielu:( nesta nije u redu s download linkom,mos li vidjet sta,konekcija mi je ok!?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa eto ti i razlog zasto pesme nema na netu,posto nije objavljena ni na jednom albumu (a to se vidi i po diskografiji) pitanje je da li uopste postoji snimak te pesme da se nadje?!

Mail muzickezelje@domaci.com ,aj salji taj dokaz bas me zanima Razz

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon