www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjavam se prije svega sto sam napiso aj potrudite se kako mognete da mi nabavite pjesmu,,sad vidim da ne zvuci lijepo Embarassed Embarassed ,pa duso velika hvala,pjesma je sjajna,samo nazalost nije cijela svega, 1min i 48 sec Sad Sad ,ako ikako budes mogla pls da nadjes cijelu pjesmu ,postavi je na server,unaprijed zahvalan tvoj ucenik Smile ,ajde deco budite mi dobra pozdravlja vas vas cika HoHo ,a za sanju vejki pushek Smile :***


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
Izvinjavam se prije svega sto sam napiso aj potrudite se kako mognete da mi nabavite pjesmu,,sad vidim da ne zvuci lijepo Embarassed Embarassed ,pa duso velika hvala,pjesma je sjajna,samo nazalost nije cijela svega, 1min i 48 sec Sad Sad ,ako ikako budes mogla pls da nadjes cijelu pjesmu ,postavi je na server,unaprijed zahvalan tvoj ucenik Smile ,ajde deco budite mi dobra pozdravlja vas vas cika HoHo ,a za sanju vejki pushek Smile :***


Pesma je cela, ja sam je preslusala pre nego sto sam je postavila. Sad ce Nesa da skine da vidi kako je kod njega. Smile

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nemoguce sanjicek da je samo 1 i 48 i kad kaze u drugoj strofi kod 1:48 taman dodje ne vuci me na dno tek sam... jer ima nastavak slusali su je ljudi na radiju,kazu 3 minute i vise,ko sve njegove pjesme!mislim ima ih samo 2,a jel i kod tebe 1 : 48 pjesma?Aj oke,javi mi kako je kod nene Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavila sam je opet, server me zeza posteno Smile

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam je skinuo onaj dan vec na odc-u Wink pozdrav

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav Sanjice,aj budi dobra pa mi reci ,pjesma Igor Vukojevic - Samo da znas ,Budva2005,jel i ova verzija na sajtu,sa onom glupom reklamom folkoteka.com !!???

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
Pozdrav Sanjice,aj budi dobra pa mi reci ,pjesma Igor Vukojevic - Samo da znas ,Budva2005,jel i ova verzija na sajtu,sa onom glupom reklamom folkoteka.com !!???


hahahahaha al me sad nasmeja! Laughing Laughing Laughing

Nama je clanica zilika poslala sve pesme sa Budvanskog Festivala i NEMA NIKAVIH REKLAMA na pesmama koje ovde mozes da skines! Wink 8)

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
Pozdrav Sanjice,aj budi dobra pa mi reci ,pjesma Igor Vukojevic - Samo da znas ,Budva2005,jel i ova verzija na sajtu,sa onom glupom reklamom folkoteka.com !!???


hahahahaha al me sad nasmeja! Laughing Laughing Laughing

Nama je clanica zilika poslala sve pesme sa Budvanskog Festivala i NEMA NIKAVIH REKLAMA na pesmama koje ovde mozes da skines! Wink 8)


E drago mi je da sam te nasmejao Razz Razz Razz ,pa vidio sam da je Zilika poslala to,nego sta ja znam,otkud to Zilici Razz ,odakle je skidala ovo ono Wink ,jer gdje god tu pjesmu skines,onaj papak s folkoteke,seravio nesta,fol skida se s njegovog sajta i objavljuje,u po pjesme to prica haha,nnebulozan lik,kao on zna da je s njegovog aha!E sad ne mogu da je skinem,nemam bwe kledita Sad Sad Razz Razz

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
E sad ne mogu da je skinem,nemam bwe kledita Sad Sad Razz Razz
E sad lepo olovku u ruke, pa pisi postove za novi kredit Laughing

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gile80 je napisao/la sledeće:
hoho je napisao/la sledeće:
E sad ne mogu da je skinem,nemam bwe kledita Sad Sad Razz Razz
E sad lepo olovku u ruke, pa pisi postove za novi kredit Laughing


Pa ti teroristo ne bi se znao ni javit drugacije Razz Razz ,osim da mi se smijes Razz Razz ,pa ebote 100 godina te nisa vidio,e neka si vala doso,bas mi je drago,da imam koga zajebavat Razz Razz ,zezam se,s tobom ce biti sanjici puno lakse,a i za traganjem si munja Smile ,ajde zivio mi,eo skupio ih ja Razz Razz !Posdraf,aj necu vise ,da me ne bi napali Very Happy

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja ni odlazio samo sam cekao u zasedi
:snipersmile: :2gunfire:

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamolio bi za pjesmu DZej-Zuta ruza,hvala unaprijed Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon