www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarice ili..??
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 1:30 pm    Naslov poruke: Drugarice ili..?? Na vrh strane Na dno strane

E ovako,ovo nema veze sa homosexualnošću.

Zanima me šta mislite o tome kada vidite da se 2 drugarice ljube?Obično se to događa kad izađu i sl. Da li je to uticaj alkohola pa se glupiraju ili je nešto drugo?

Mene sama pomisao na to ugrožava i ma koliko da sam pijana nema šanse da bi poljubila drugaricu u usta bljak!!! Exclamation Rolling Eyes Rolling Eyes


 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A, lude godine, sta ces.. Laughing Mr. Green
Ova mladjarija hoce sve da isproba, a to je sad nekako 'in' Laughing
Ne vidim zbog cega, ali.. Rolling Eyes Ja to ne bih uradila.. Rolling Eyes
A koliko vidim, to pali muski rod, tako da ako je nekome volja, nek izvoli.. Laughing Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to danasnje devojke uglavnom rade da bi lozile muskarce oko sebe i samim tim privukle paznju na sebe! Meni je to odvratno... Confused

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je odvratno, kako sama pomisao na to, tako i cin... Zasto to rade, samo one znaju. Imala sam nekoliko puta priliku videti takav "cirkus", devojke se malo cmacu, vucaraju ruke svude i posle 5 minuta stizu ture pica sa svih strana i onda se smire Mr. Green Ja se za razliku od nextajox ne osecam ugrozeno, ali se osecam zgrozeno Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
I meni je odvratno, kako sama pomisao na to, tako i cin... Zasto to rade, samo one znaju. Imala sam nekoliko puta priliku videti takav "cirkus", devojke se malo cmacu, vucaraju ruke svude i posle 5 minuta stizu ture pica sa svih strana i onda se smire Mr. Green Ja se za razliku od nextajox ne osecam ugrozeno, ali se osecam zgrozeno Mr. Green



Laughing da zgroženo pardon Mr. Green
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 6:23 pm    Naslov poruke: Re: Drugarice ili..?? Na vrh strane Na dno strane

Valjda je to sada "in", ne mislim nista samo se ladno okrenem i gledam svoja posla Mr. Green bolje je neke stvari ne gledati. Vise puta uticaj alkohola nekad onako valjda neka vrsta paznje Confused

Ako je njima u redu napred.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je super stvar Laughing Laughing Laughing Ima i raznih igara na partyju... Dobijate free koktele i t.t.k.e.p.t Mr. Green Mr. Green

a šta nama muškarčinama... da se izljubimo ne bi ostali živi do jutra Mr. Green Mr. Green

Budite srećni i zahvalni Gospodu Bogu

Sam se ljubite.... Na moru prošle god. sam prolaznice "napadao sa drugarima i pitao ih u zezanju da se poljube"... i šta bi.... 70% su pristale, a ja u to vreme ih slikao...

Možda da uploadujem slike .... Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________

 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
To je super stvar Laughing Laughing Laughing Ima i raznih igara na partyju... Dobijate free koktele i t.t.k.e.p.t Mr. Green Mr. Green

a šta nama muškarčinama... da se izljubimo ne bi ostali živi do jutra Mr. Green Mr. Green

Budite srećni i zahvalni Gospodu Bogu

Sam se ljubite.... Na moru prošle god. sam prolaznice "napadao sa drugarima i pitao ih u zezanju da se poljube"... i šta bi.... 70% su pristale, a ja u to vreme ih slikao...

Možda da uploadujem slike .... Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green



a sta je ovo? Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije za javnost


cccc...... Razz Razz Razz Mr. Green


OoPS. t.j. PS.

ko je pročitao moj komentar jedan put.... pročitajte još jednom da bi shvatili suštinu Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

_________________

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Bože pitanja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ne bi da ga pita neka balavica od 14, 15... a ne djevojka od skoro 20 god Rolling Eyes ...
Šta bi tribalo znači da je svaka zena gay ako poljubi drugu zenu?
Wow, šta sad poljube se tako u žaru muzike, plesa? Ne bi mi bio prvi put.
A baš san se i sinoc drpala s prijama tokom plesa Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Aj hapsite me Rolling Eyes Laughing Laughing
Naravno zezancija je sve bila...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:

Bože pitanja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ne bi da ga pita neka balavica od 14, 15... a ne djevojka od skoro 20 god Rolling Eyes ...
Šta bi tribalo znači da je svaka zena gay ako poljubi drugu zenu?
Wow, šta sad poljube se tako u žaru muzike, plesa? Ne bi mi bio prvi put.
A baš san se i sinoc drpala s prijama tokom plesa Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Aj hapsite me Rolling Eyes Laughing Laughing
Naravno zezancija je sve bila...



Hahahha šta je sa pitanjem? Normalno a ono što nije normalno je da se osobe istog pola ljube.. Šta bi bilo kada bi se poljubili drugovi? To NE bi bilo ok a ovo DA?!

Na ovo nikad nisam ni pomišljala..

Naravno da nije gay nego mene zanima zbog čega se ljube? Šta time žele postići Rolling Eyes
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:

Bože pitanja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ne bi da ga pita neka balavica od 14, 15... a ne djevojka od skoro 20 god Rolling Eyes ...Šta bi tribalo znači da je svaka zena gay ako poljubi drugu zenu?
Wow, šta sad poljube se tako u žaru muzike, plesa? Ne bi mi bio prvi put.
A baš san se i sinoc drpala s prijama tokom plesa Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Aj hapsite me Rolling Eyes Laughing Laughing
Naravno zezancija je sve bila...


jel ovo nesto za mene? Laughing
ja stvarno nemam blage veze sta ono znaci! Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Drugarice ili..?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon