www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da mu pridjem!!!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
2wild4u
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2008
Poruke: 12

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:08 pm    Naslov poruke: Kako da mu pridjem!!! Na vrh strane Na dno strane

decko ide u moju skolu i skoro svakodnevno ga vidjam. svidja mi se ali ne znam kako da mu pridjem stoga HELP!

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa probaj da se upoznaš sa njim i nekako zbližiš Wink
Posle ćeš videti kako će se odvijati al prvi korak jeste upoznavanje.
 
2wild4u
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2008
Poruke: 12

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to i jeste problem sto mi nemamo zajednickih prijatelja pa da bi se ja sa njim upoznala. malo mi glupo prici mu i reci ja sam ta i ta ajde se mi upoznamo.i jos ako me na neki nacin odbije e onda sam gotova .

_________________
cemu cekanje? ajde skontamo se Smile
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ono standard, probaj da vidis gde on izlazi. Pa i ti tu izlazi. Valjda ce te skontati.
Pa mu pridjes i nesto ga pitas..jes' ti ono magare iz skole, sto mi se svidja? Laughing
Zezzam se naravno Laughing Mr. Green Laughing malo za*ebancije! Laughing
Flertuj sa njim, pa vidi kakav je rezultat toga. Cool
Javljaj nam kakva je situacija Cool Cool Razz Srecno Razz

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
2wild4u
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2008
Poruke: 12

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lik je svabo tako da tamo gdje on izlazi nasi ljudi ne mogu ni uci Sad
ima vec 3 mjeseca kako se stalno gledamo al lik ni da mi pridje cak i primjecujem da kad sretnem njegove prijatelje bas me oni nekako cudno gledaju. Rolling Eyes lik je rezervisan tako mi se cini bar kad god se sretnemo na ulaznim vratima skole lik drzi vrata da bi ja usla i cak pomislim ajde mozda ceka nekoga svoga ali ne samo pusti vrata i krene zamnom i opet nista ni cao .

_________________
cemu cekanje? ajde skontamo se Smile
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mislis rezervisan? Rolling Eyes Rolling Eyes
Pa eto ti tu ti je prva sansa - sto ga ti ne pozdravis? Kad ti bude drzao vrata, pozdravi ga. Ako te pozdravi nazad, zapocni komunikaciju, smesni mu se Smile
Nemoras mu se 'bacit' oko vrata, i da juris za njim svaki odmor i sta ti ja znam, nego videce da nisi toliko stidljiva-nadam se da nisi, i posto si ti prva pocela tu neku komunikaciju, bice ohrabren da ti pridje - ako mu se svidjas. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 7:17 pm    Naslov poruke: Re: Kako da mu pridjem!!! Na vrh strane Na dno strane

2wild4u je napisao/la sledeće:
decko ide u moju skolu i skoro svakodnevno ga vidjam. svidja mi se ali ne znam kako da mu pridjem stoga HELP!


Neka te neko "slučajno" gurne na njega, pa znaš ono " Oprosti, gurnuli su me ... Ja sam ta i ta" Jest klišej al uvik upali Wink
 
2wild4u
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2008
Poruke: 12

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma rezervisan po pitanju komunikacije salje signale ali nece da pridje Sad
ma ne bi ja da me neko gurne na njega nego bi ja da bacim kamen sa cetvrtog sprata skole na njegovu glavu pa bi valjda tada nekako odreagovao Smile al pokusacu kako god nemam sta izgubiti.

_________________
cemu cekanje? ajde skontamo se Smile
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2wild4u je napisao/la sledeće:

nego bi ja da bacim kamen sa cetvrtog sprata skole na njegovu glavu pa bi valjda tada nekako odreagovao Smile al pokusacu kako god nemam sta izgubiti.


Laughing Laughing Laughing Laughing Dobro je to, samo mala je vjerovatnost da ćeš ga baš iz prve pogodit u glavu pa pripremi više kamenja Laughing Laughing Laughing
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo recimo.... pokusaj jednostavno da se pravis da gledas negde ili nesto u drugom pravcu kada idete jedan prema drugom i ono kao slucajno se "sudaris" sa njim Very Happy Naravno ako nosis nesto u rukama knjige i sl. ispustis ispred njega... jednostavno stvoris sebi priliku da razmenite bar par reci za pocetak Wink Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako da mu pridjem!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon