www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nova 2000-a
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 5:10 pm    Naslov poruke: Nova 2000-a Na vrh strane Na dno strane

Nova godina 2000-a,po mnogima presudna za sve nas ali izgleda da je bila presudna samo meni,koji se nisam ni nadao sta bi se moglo dogoditi.Slavlje do zore,muzika,raspolozenje i seks a sta bi drugo trebalo jos.
Drustvo,poznato,kod mog prijatelja i njegove porodice,skupilo se onako 30-ak dusa.Veselo,pilo se onako kao da ce nam neko oteti,jednostavno vino je curilo na sve strane.Moj prijatelj,ozenjen kao i mnogi prisutni bili su ozenjeni sa ili bez djece,onako izmedju 25-t i 30-t godina stari,zagrljeni pjevali smo nama drage pjesme.Ja sam oduvjek bio protivnik onako buntovnik,proleter nisam zelio a nisam ni htio da se ozenim,volim slobodu,volim zene volim sve a takav jos uvijek nije zreo za brak ma koliko bio star recimo kao ja 27-m.Bilo je tu i nekoliko prijatelja roditelja od Nikole mog prijatelja i njegova preljepa zena Milena,sta preljepa,to je bila slika mladosti slika grada i nikada mi nije ni bilo jasno zasto se udala za Nikolu?Pa on je smotan kao slep sajla,ali nema veze dobar je kao kila i po kruha.
Opusten pod dejstvom vina,plesao sam skoro sa svim i svakim,i sa muskima onako radi zajebancije.Ali neznam zasto cesto se moj pijani pogled zaustavljao na Mileni.Gledao sam je,iscekivao ples ili bilo kakav kontakt,ne ono da ju pipam ili sta vec nego onako iz postovanja prema toj gracioznoj ljepoti.Moram da svratim i u salon ljubomore,da Nikola je bio kao pas ljubomoran a imao je i razloga,pola grada bi je voljelo BiiiiP,a ja sam nosio stafetu na celu te kolone.
Nikola se oduzeo vec ok 1t sati,pao je nekoliko puta,tim cinom otvorio je vrata 2000-e,vrata Milnine ljepote i jos nekome,mozda.Pomogao sam joj da ga odnesemo u sobu,srozali smo ga na krevet,mumnjao je nesto a mi smo se smijali,pijan pogledao sam ju u oci,skretala je pogled.Bolje da se vratimo dole rekla je!
Znam,samo da ti nesto kazem,nemoj molim te nista sada govoriti,rekla je.Samo dvije rijeci,samo dvije rijeci,pa eto rekao si dvije rijeci,nasmjesila se.Sutio sam gledajuci tu ljepotu,svecana haljinica uz tjelo,preljepe oci kao more duboke i tamna kosa koja se spustala niz glatka ramena,mamila je moj pogled,nisam mogao da se suzdrzim.U hodniku rekoh zvini Milena,ali godinama zelim samo jedno,zelim da te imam,da spavam sa tobom a ti sada reci da napustim tvoju kucu,necu se naljutiti.Zuta haljina kao ljubomora Nikolina i moja razvaljena kosulja koja je govorila o mojoj slobodi jedva ispeglana,ali nije ni bitno,cekao sam da me potjera da mi se obrati sa ocajem i da kaze,zivotinjo pijana.
Ali,nije!!!!!!!
Razmislicu o svemu,nazvacu te i reci ti svoje misljenje a sad da se vratimo dole,molim te.
Usli smo u opustenu bucnu atmosferu,nastavio sam sa alkoholom,pjevalo se i plesalo.Stariji i malo mladji,drustvo je plesalo,pjevalo bilo je veselo.Milenina majka veoma ljepa zena i dobrog izgleda jer nosila je 50-et godina na ramenima,svecana haljina naprosto se znojem ljepila za njeno ocuvano tjelo.Muz joj je bio onako konzervativan tip,politika i ta sranja,ali gospodja Ana naprosto je bila opustena uz nekoliko casa crvenog vina.
Bucna muzika,blizilo se ponoc na nekoliko minuta,onako uzdignutih casa docekali smo novu godinu,cestitanja,poljubci su pljustali na sve strane.Stariji ili mladji svi su nekako bili veseli,docekavsi tu 2000-u godinu.Prisla mi je Milena,sretna ti nova godina,i tebi isto zagrljeni,sapnula mi je na uho.”Nek ti se zelja ostvari.”Pijan ali dobro sam skontao njene rijeci,nastavili smo sa cestitanjem,prisao sam gospodji Ani,cestitajuci joj poljubili smo se malo neocekivano,poljubac je bio usne na usne,iznenadjen,samo mi se nasmjesila,cvrstog tjela priljubljena uz mene,grudima je dodirivala moje grudi,osjetio sam svu tu neiskoristenu volju,zene koja sigurno vapi za necim sto sitnim carima zivot cini.Veselje se nastavilo,malo sporijim ritmom,pomalo umorni,neko je pustio sentis,onu za raj “Krivo je More”.
Ubrzo mi se stvorila ideja koju nisam smio da propustim,pitao sam Milenu za ples,mnogi su takodjer zaplesali,kao naruceno neko je smanjio svjetlo.Lagana muzika,tjelo uz tjelo,okretali smo se unazad,osjetio sam toplinu njenog tjela,obujam grudi koje su se naprosto lijepile za mene,plesali smo bez rijeci samo tonom pjesme noseni.”Ostani nocas ovde spavati”!A sada moram se malo povuci,nezelim da neko nesta posumnja.Nestala je u prigusenom svjetlu,muzika je i dalje svirala.Prisla mi je gospodja Ana,moze jedan ples,dame biraju rekla je?Svakako to nebi nikada zelio propustiti,rekao sam joj.Priljubljena uz mene,plesali smo polako ritam lagane stvari nosio nas je daleko,mozda razlicitih misli,ali mislim da smo se u mislima samo u jednom slagali.Ana,izgledate veoma zanosno veceras,pozavidjela bi vam i puno mladja zena od vas,prodao sam blef,jeftino,ali prosao je.Hvala,inponira svaki kompliment tako zgodnog muskarca kao sto si ti.Vidim vas muz nevoli plesati,pa pomislim da nebi bilo nekih negativnih scena za vas posto ste zaplesali lagani ples samnom.Ne,ma ne,on nevoli plesati ali nebrani ni meni,pa poznaje te dobo,ko bi pomislio da bi nas dvoje i u krevetu mogli zavrsiti??!!!!!!
Kao grom me pogodi,a da da ko bi to mogao pomisliti?!
Nastavili smo plesati,svaki put kad smo se okrenuli zidu ja ledjima dodirnila me po guzovima.Imas cvrst stav,to obozavam kod muskaraca!!
Zbunjen ali prijalo mi je.
Pozelio sam da joj dodirnem guzu ali neki strah postovanjem nosen nije mi dozvoljavao.
Onako mahinalono samo sam skliznuo rukom niz njene bokove,uh bila je jos uvijek kao metak neispaljen.Cuj,dali bi volio izmati iskustvo sa zenom malo starijom?Bi,rekao sam i to sa vama Ana!Moj muz ce uskoro kuci,tako uvijek napravi,pa ako hoces da me kasnije odvezes kuci,moze?
Sutio sam,znate moze neki drugi put,kad god zelite samo ne veceras?!Nema problema ostavicu ti broj u tolaetu u malom ormaricu pa ga kasnije uzmirekao sam joj.U siten sate,prisla mi je Milena,izadji i obidji na zadnja vrata bice otvorena kad se svi pocnu razilaziti!Tako sam i uradio,zelja je gorjela u grudima,kad sam ponovo usao.Jel Nikola spava?Kao top,pijan je kao majka,polako znas,nemoj da sta ucinimo
pogresno,necemo rekao sam joj.
Odma sam ju zagrlio,poljubili smo se njezno i dugo je trajalo,milovao sam joj grudi,zanesena je bila,snene plave oci nekako su me zavodnicki gledale,pa zar one i to znaju?
Posli smo u podrumsku prostoriju,gdje su masine za ves stajale.Zatvorila je vrata,pomocna spuzva za spavanje bila je bolja od svih kreveta svjeta,ma nije mi ni ona trebala.
Sva je mirisala,vjerovatno se nedavno istusirala,pripremila za ovo a ja sam kao bure vina mirisao ili kao bure baruta umalo eksplodirao.Oduvjek ovo zelim,rekla mi je tiho!Iznenadjen brzo sam se skidao,za nekoliko sekundi bio sam gol,Milena se polako skidala,gledao sam je sa paznjom i zeljom velikom kao stoljece.BiiiiP mi se digao do granice,komad oluje more je cekao da se u njega zavuce da zaplivamo jedno uz drugo spojeni komadom tjela za vjecnost tako sam razmisljao.Njezno smo se poceli ljubiti,dodirivao sam joj grudi i bradavice,polako rukom silazio niz glatko tjelo do kokice koja je imala jednu tanku liniju dlacica po sredini.Kad sam je dodirnuo bila je vec mokra,otvor je primio moj prst koji je utonuo u socnu kokicu Milene.
Duboki uzdah,nosen zadovoljstvom.Uzela je moj dignuti BiiiiP u ruku,drkajuci ga nesto je kroz uzdah izgovorila.Zelim te zelim da uzivam,zadovolji me molim te!
Kao na zapovjed zene koju sam zelio vise nego i jednu u zivotu,sada sam dobio sansu da ju BiiiiP da ju BiiiiP,da bilo je to ludo i nezaboravno.Legao sam na nju milujuci je ljubili smo se dugo,nista nas nie ometalo,ni na sta nismo mislili samo sam na nju mislio,polako sam usao u njenu kokicu,primila ga je sa uzdahom.Lagano krenula je u ljubav sasvim polako njihala je kukovima sav je u nju usao.Stavljao sam ga do kraja,zelja je komandovala a puls je lupao srce kao masina bicem je tjerala krvne zrnce koji su trebali zadovoljiti pozudu Milenine strasti.Nekoliko minuta koji su se kasnije u sat pretvorili,vino u venama,krv je srce pumpalo a ja sam kao lud jebavao Milenu.
Cin,kad je sjela na BiiiiP i uzdahnula do kraja na njemu,pocela je da uziva,sretna,zastenjala je uz neki jauk zadovoljstva,izgleda je krenula sa svrsavanjem,sve brze je mjesala i nabadala se na tvrd dignut BiiiiP.Joj jojjjj,to toooooooooo,joj jebi me jebi me jojjjjjj,ooooooohhhhhhhhh,svrsila je zjenice su nestale u njenim ocima,znao sam da je u transu,nastavio sam da BiiiiP koliko sam jos mogao ali nisam mogao da svrsim.Alkohol je bio uzrok.Klonula je na moja prsa,obadvjema rukama sam joj uzeo guzove i poceo da ju nabijam jako na BiiiiP,zacvilila je.Glava joj je bila na mome ramenu,derao sam je kao Medvjed masnu torbu,tako je moj dida govorio.Malaksala,znoj joj se slijevao niz grudi.Joj jojjjjjjjjj,stenjala je jako,jojjjjjjjjjjj,ooohhhhhhhhhhhh,jojjjj,a ja zadnje atome snage trpao sam u njenu dubinu.Ali nisam mogao da svrsim,jebavo sam do bola u jajima,htio sam da me nikada ne zaboravi i nije!Onako razvaljeni,goli smo lezali,zadovoljna tiho je rekla.”Ovo nikada nisam dozivjela.”
Ustala se noge su joj klecale,nasmijala se,cuj stvarno hvala ti na ljepom provodu,nadam se da ce se ovo nastaviti u tajnosti!?A sad moram ici,izaci ces na zadnja vrata,polako sam se obukao,krenuo sa nevjericom sta se dogodilo,na vratima me poljubila,onako samo sam ju zgrabio,nazovi me kad budes htjela,Milena.
Otisao sam kuci,zaspao kao panj,poslije podne telefon je zazvonio,halo jedva sam izgovorio.Halo,ovdje Ana!!!!Umalo se nisam onesvjestio!!!!!
Nastavice se..

Prijatelj

izvor: erotskeprice.ws



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Nova 2000-a Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon