www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Istina
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 5:45 pm    Naslov poruke: Istina Na vrh strane Na dno strane

Kada mi se dogodi nešto loše,ne žalim se već se ohrabrim pitanjem: “ko zna zbog čega je to dobro”. . Posle 2 meseca bez kuće,izlaska iz kasarne,konačno sam dobio izlazak u grad,pa odlučih da pozovem drugaricu iz koja je u Beogradu na faxu da se vidimo. . . Ona mi predlaže da svratim do nje,pa da se zezamo. . .Prihvatam naravno. . . I eto me ,kod nje u stanu,grlimo se,dugo se nismo videli. . . Nekad smo bili nerazdvojni,a sada je na faxu,pa se ne vidjamo. . . Sedimo,prichamo,cirkamo,smejanje,zezanje. . . Njoj stizhe poruka od tetke da dodje hitno do nje,nije joj dobro pa da bude uz nju. . E,BiiiiP ti izlazak mislim se u sebi. . . Ali me je obradovala kad je rekla da će zvati cimerku da dodje da mi pravi društvo,kaže tu je kod komšinke. . . Kada je ušla na vrata,kao da je sunce ušlo. . . Na prvi pogled sam odlepio,crnka,prelepog lica,taman ten,beli zubi poput bisera,moje visine (oko 170) ,kada se okrenula da okači jaknu pored vrata,oči su mi ostale zalepljene na njenoj guzi. . . U crnim helankama,sa mini texes suknjicom preko,izgledala je savršeno. . . Sva u nekom kaubojskom fazonu. . . Prišla mi je ,ustao sam da joj pružim ruku,a ona me zagrli tako jako da sam osetio njene grudi na mojima. . “Drago mi je što sam te upoznala,ja sam Tijana. . .Marija mi je dosta pričala o tebi,baš te hvali.Smile” “Goran,i meni je drago,nadam se da me nije ogovarala, . ” Nasmeja se,a zubi joj zablistaše. . . Marija nas poljubi i ode rekavši: “Budite mi dobri” i namignu nam. . . Brzo se opustismo,i krenu pricha,zezanje,videh da je totalno opuštena. . . Poče priča o vojsci,kao da joj je pričao rodjak kako je tamo,da zagoriš načisto. . . Nasmejah se,uz odgovor da je za zagorevanje potpuno tačno,i rekoh joj da kad bi video devojku u gaćicama i brusu,bilo bi mi dovoljno da svršim. . . Nasmejasmo se. . Posle par minuta,ustade i reche da mora do toaleta. . . Zagledao sam se u telefon,pa nisam ni primetio kad je ušla u sobu. . Odjednom me trgnu njen glas kada je rekla: ” Jesi siguran da ćeš odmah da svršiš?” Pogledao sam ka njoj i nisam mogao da verujem,stajala je na vratima u crnim ženskim boksericama i crnom brusu. . . Ovoga puta su mi oči ostale na njenim grudima,te prelepe sise su stajale pripijene jedna uz drugu i kao da su me privlačile nekim magnetom da ih dodirnem. . . Prišla je i stala ispred mene rekavši : ” Da vidimo da li si toliko zagoreo,da odmah svršiš. . .” Nisam mogao da verujem,počela je da se dodiruje po telu i da se uvija ispred mene. . . Zagrli me oko vrata,i sede mi u krilo okrenuta ka meni. . . Noge je stavila na krevet i ukrstila ih iza mojih ledja,počela da me mazi prstima po kosi i odjednom me snažno poljubila. . . Prihvatio sam igru,i lagano joj otkopčao brus,nežno joj prešao prstima preko bradavica na šta se ona samo stresla. . . BiiiiP mi je rastao i pulsirao kao nenormalan,a srce se čulo kao bass. . . I dalje smo se ljubili,ali sada nežno,grickali usne jedno drugome,mazio sam joj grudi,češkao joj bradavice,sve nežno i lagano,ništa nismo govorili,samo su se uzdasi čuli. . . I dalje me je mazila po kosi,štipkala mi uši. . . Spustio sam ruke na njenu guzu i nežno je masirao,na šta je ona samo mrdala lagano napred-nazad. . Znao sam šta želi,ali nisam hteo to još da joj pružim. . . Svukla mi je dux i majicu ,i počela da mi ljubi vrat i da mi mazi grudi. . . Lagano sam ju okrenuo i stavio ju da legne na ledja,sada je potpuno skinula brus,pošla je i gaćice da skine,ali joj nisam dozvolio. . .naslonio sam se iznad nje,nežno ju poljubio i krenuo da ju ljubim od usama preko brade,vrata. . Do grudi,jezikom sam joj dodirivao bradavice,na šta me je ona uhvatila za kosu i mazila mi ledja. . . Počeh da se spustam niže,preko pupka do ruba gaćica. . . Zubima joj uhvatih gaćice,na šta ona odignu guzu od kreveta da mogu lakše da ih svučem. . . Pred mojim očima se pojavila prelepa pičkica koja se presijavala od sokova koje je pustila,totalno depilirana. . . Lagano ju poljubih,nije imalo ni traga od sitnih dlačica koje bockaju,opustih jezik i počeh da ju ližem kao najlepši sladoled. . . Imala je fenomenalan ukus,nije bila ni slana ni kisela,ni gorka,ni slatka,već je imala neki nedefinisan ukus koji je bio fenomenalan. . . Bila je kao stvorena za lizanje. . . Počeo sam da ju obradjujem,da joj grickam i sisam klitoris,da ulazim jezikom u nju,na šta je neprestano vlažila i uvijala se,stenjala,vukla me za kosu i gurala mi glavu da mi jezik što dublje udje u nju. . Izludjivao sam ju,i taman kada osetim da se bliži vrhuncu,podignem se i poljubim je strasno,pa joj grickam bradavice dok se ne opusti malo,i opet se spustim do njenog medjunožja,i nastavim sa obradjivanjem. . .

Ovo je istinita priča, ali ne bih da vas smaram više ako vam se ne svidja...
A ako vam se svidja... recite - da nastavimo. Smile


MiStErY
izvor: erotskeprice.ws



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Istina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon