www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

DJ stuff - sto bi rekli :D
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Yaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 11
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 18, 2009 11:01 pm    Naslov poruke: DJ stuff - sto bi rekli :D Na vrh strane Na dno strane

Evo jedne teme, gde bi clanovi mogli (naravno ako hoce), da napisu koje techno/house pesme su trenutno aktuelne u svetu DJ-inga...(ako nije problem,i link do downloada pesme)

Znate na sta se misli, brze pesme,nabijene tenzijom,bassom i visokim tonovima Very Happy



_________________
J n P 4ever
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 18, 2009 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve to moze osim linkovanja. Procitaj pravilnik.
Nemoj kasnije da bude nisam znala Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema ni malo nije potrebna.. posetiš beatport i saznaš playlist svih mogućih Dj-va Exclamation


A većina će ti napisati ovde hitove prošlih godina... zato što nisu upućeni Laughing Laughing Laughing

_________________

 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih se ja bas kladio da je beatport ono sto je najktuelanije

oni jesu exclusive sa novim stvarima ali postoji npr 5-6 radio stanica u evropi koje pruzaju aktelne clubing hitove . ministry of sound, nrj , fm vibe i jos mnogo drugih

e sad ako vec krenes sa tim opisom gore bass visoki tonovi to bas i nije opis za club music postoje zanrovi pa lepo bi bilo da navedes na koji zanr se tema usmerava da li je house , techno , minimal itd...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkud obični članovi mogu znati koje su sad pesme aktuelne... Siguran sam da Yaca ne razume suštinu reči Aktuelne pesme... moćda je htela reči komercijalu Question

Po meni svak čovek ima svoj ukus i bira ono što mu se sveđa i sluša, a ne da slušam neke aktuelne pesme koje mi se ne sviđaju Exclamation

I siguran sam da je Yaca jedna od onih koja ne vidi razliku uzmeđu Techno, House, Electronic i t.d Exclamation

U srbiji svaki 1 Techno naziva onu muziku gde čuje tuc tuc Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 09, 2009 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, ne znam da l' ovde da pitam, al'... ima l' ko da zna neki dobar Psy remix pesme Survivor - Eye of the Tiger? Ja sve shto sam nash'o nije ni za... khm Confused

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 10, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ovoga sta ja imam ove dvije su najblize Psy....iako miljama daleko ako si zagorjeli Psy-ovac Mr. Green

DJ Quicksilver - Eye Of The Tiger (Techno Remix)
Willfire ft Slash - Eye of the tiger(Football Republic number one edit)
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 10, 2009 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf... milje su preblizu Mr. Green Laughing Pre ce biti svetlosne godine Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> DJ stuff - sto bi rekli :D Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon