www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

boban11 zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:15 am    Naslov poruke: Colonia Na vrh strane Na dno strane

Posto sam i sam fan Colonie i imam sve njihove albume, pa ako moze da to bude kao moja zelja. Nisam cuo za tu pjesmu pa me bas interesuje kakva je.
Molim te Gile, nije radi onog momka koji j lijen vec radi mene, kao ljubitelja Colonijinog ritma...


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj Gile ubaci bilo koju pjesmu od onog grka treba mi hitno. Mozda ti bolje znas koja je hit.
Unapred hvala

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Aj Gile ubaci bilo koju pjesmu od onog grka treba mi hitno. Mozda ti bolje znas koja je hit.
Unapred hvala


Imas nesto Grcke muzike an sajtu,a ko je "onaj" Grk? I Koja pesma ti treba? Ili treba da gledamo u kuglu? Razz

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKOS KORKULIS

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gile mi je napisao spisak njegovog albuma, ali ja neznam kako se pjesma tacno zove, pa ako vi znate koji je njegov hit ubacite. Cura me izludi, hoce tu pjesmu...please

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E za to cekaj Gileta onda Razz

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, a jel mozda znas koja mu je pjesma hit. Mislim na tacan naziv pjesme.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
OK, a jel mozda znas koja mu je pjesma hit. Mislim na tacan naziv pjesme.


Ja sam ti napisao naziv albuma, a za tok pevaca prvi put cujem a kamoli sta peva, prema tome, raspitaj se za pesmu i trazi sta hoces, samo imaj odmah u vidu da ceo album nemam nameru da trazim, stoga se prvo dobro raspitaj. Sto se tice pevaca zove se Nikos Kourkoulis. I ta devojka mi nije jasna, ako joj se vec toliko svidja ta pesma, kako onda ne moze da sazna pravi naziv?

Sto se Colonie tice, mozes imati kompletnu diskografiju od njih a da ti fali samo ta pesma, necu ti je ispuniti jer si izabrao pogresan nacin da je trazis, i mislim da sto se Colonie tice nema potrebe dalje ulaziti u raspravu

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK Gile, bilo mi je bitno ovo Kourkoulis, nisam znao kako se pise. Hvala

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista od ovog grka, sad sam gledao njegov novi album nema nista slicno nazivu cigara. Ako naletim negde i cujem pravi naziv javicu ti.
Hvala opet

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebala bi mi pjesma od Cazima Colakovica-Mirela. Mojoj super frendici Mireli je rodjendan pa bi voljela cuti tu pjesmu i ako znate jos koju pjesmu u kojoj se pjeva o Mireli. Bio bih vam veoma zahvalan, hvala..

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Trebala bi mi pjesma od Cazima Colakovica-Mirela. Mojoj super frendici Mireli je rodjendan pa bi voljela cuti tu pjesmu i ako znate jos koju pjesmu u kojoj se pjeva o Mireli. Bio bih vam veoma zahvalan, hvala..

Nazalost nisam nasao pesmu koju trazis. Jedina pesma koju sam nasao u kojoj se spominje ime Mirela je Halid Beslic - Mirela

Ova pesma je u muzickim zeljama

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> boban11 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  sledeća
Strana 3 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon