www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kotor
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Kotor Na vrh strane Na dno strane

Svako ko je bio u kotor i zeli da podijeli utiske sa nama neka ih ovdje ostavi...


_________________
The Doctor...


Poslednja prepravka: NikolaKO datum Sre Jun 07, 2006 3:57 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
vex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 7
Mesto: Budva

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotor je prelijep grad.Ima dosta mjesta gdje moze da se izadje,da se dobro provedes,iskaces,ali i da u miru popijes koje picence sa dragom osobom ili prijateljima.
Ova slika je inace napravljena sa Vrmca
pozdrav od komsije iz Budve 8)

_________________
Ako su Srbi nebeski narod,onda su Crnogorci munje nebeske Smile
 
endzi25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 4
Mesto: bijelo polje

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na jadranu mu stvarno nema premca (mislim na cg primorje), mada u hrvatskoj imate mnogo lijepih gradova dosta slicnih kotoru

_________________
hm....nemam pojma shta bih sada pisao o sebi...mozda je najbolje da to ostavim za kasnije, dakle svi koji bi da se dopisuju neka se jave trudicu see da odgovorim svima:)
 
Kenaida
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima lepih obal svuda na svetu, ali nista bolje nema nego u svojoj zemlji New Spiral
 
mikel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2004
Poruke: 5

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da bi svakome trebalo svoje biti najljepše! Meni je moj grad neusporediv s bilo čim, ali recimo ako trebam usporediti npr. Pulu s Kotorom, strancu uvijek preporučam Kotor! Pozdrav svim ljudima dobre volje!

Ovo su dvije slike koje sam uslikao u gradu bokeljske mornarice ove zime! Prva je ples bokeljske mornarice a druga je s vidikovca na putu prema Njegušima. Pozdrav svim Kotoranima i ostalim Bokeljima!
 
mikel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2004
Poruke: 5

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slika s vidikovca na putu prema Cetinju
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u kotoru i zaistya je lep grad..doduse voda bas nije za kupanje, ali grad kao grad je divan

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Cacman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Okt 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovog leta sam bio prvi put. ODUSHEVIO SAM SE. Moracu ponovo da dodjem. Ono je nevidjeno...super zezanje i prelep grad i okolina...kupio bi kucu tamo negde
Krivo mi je sto nisam ostao na mashkarama (tako se valjda kaze?)...cuo sam da je bilo extra loodilo

evo mene ovog leta ponovo Smile

_________________
Cacman a.k.a Ferrari F50
 
djevojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivan grad, posebno stari dio. Imash osjecaj kao da je neko vratio kazaljku nekoliko vijekova unazad. Smile
 
mikel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2004
Poruke: 5

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nitko nema što mi imamo - da maškare traju mjesec dana, kad u Dubrovniku završe, u Kotoru tek počinju. Eto ima i prednosti što smo druge vjere...uvijek ima negdje gdje nije korizma Wink i gdje se dobro klopa, pije i tulumari Smile
 
miroske82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 9
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelep grad, ja sam se super proveo na jesen, kada nema guzve i gomila tursita, stari grad je prelep!
 
milena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2003
Poruke: 4
Mesto: Melbourne

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sam jednom prosla kroz Kotor autobusom, i nisam imala priliku da ga razgledam. Ali meni jedna jako draga osoba je porijeklom iz Kotora. Posto sam ja iz grada koji vise ne postoji (unisten u ratu), odlucila sam da usvojim Kotor kao moj omiljeni grad. Zvuci malo glupo mozda... Imam gomilu slika od Kotora, i na poslu cak drzim jednu kao desktop wallpaper...
Puno pozdrava svim Bokeljima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kotor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon