www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kotor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotor mi je jedan od milijih gradova na Balkanu. Ima mi neki poseban shmek i kotorani znaju za provod i opustanje. Kad god imam priliku, idem tamo bez razmisljanja. Mada sad malo dalje studiram, ali i dalje ga redovno posjecujem Very Happy
Pozdrav Kotoru i svim ljudima koji ga vole iz Herceg Novog


 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za docek 2007-e na glavnom gradskom trgu nastupa poznata hrvatska zvijezda Doris Dragovic...!

_________________
The Doctor...
 
AncHi^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od ljepsih gradova na Crnogorskom primorju Very Happy
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko samo uspomena me vezuje za ovaj grad...uvjek ga moram posjetiti kad imam vremena
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preljep grad.Bila sam u Kotoru prije 3godine, otišla na nedelju dana kod drugarice.Jako sam se dobro provela. I odmarala sam dušu i ludovala. Gradić ima sve što god poželite. Zvučaće glupo ali sam najviše uživala u pogledu na moćne zeleno-tamne planine i kak se ogledaju u moru i šetajući kroz stare,uzane uličice.. Ma preljepo je tamo!

 
RiccardoGir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2006
Poruke: 2

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelijep stari grad, uvece je moguc fantastican provod za sve ukuse. Ali ko zeli da se kupa u moru, morace potraziti drugi gradic ...
 
aleksandar111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to si u pravu,plaza maltene i nema,a o kanalizaciji i da ne pricamo!
lijep grad,to stoji.navece se ima izad,ima dosta kafica,diskoteka...
volim izac u Kotor al ne bi nikad volio da zivim u njemu.
 
nikmilic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crying or Very sad mislim da niste u pravu kad kazete da kotor nije za zivot. ja studiram u beograd i bio sam u dosta razlicitih gradova, ali kotor je jedini grad gdje bi mogo zivjeti i osnovati porodicu.jednostavan je a u isto vrijeme i uzbudljiv. mislim da onaj koji ej proveo djetinjstvo u njemu zna o cemu pricam. stari grad je jednostavno idealan za djecu.

pozdrav za kotor najljepsi grad na svijetu Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Very Happy Razz

_________________
200585
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kanadski milijarder Piter Mank(koji je ujedno i novi vecinski vlasnik tivatskog arsenala) poklonio Kotoru prvi cistac mora na ovim prostorime vrijedan oko 100.000 eura.Nadamo se da ce lokalna uprava znati iskoristiti i da ce se kvalitet morske vode Bokokotorskog zaliva znatno poboljsati!

_________________
The Doctor...
 
miljanKO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 01 Feb 2007
Poruke: 26

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: sto mislite o KOTORU Na vrh strane Na dno strane

posto ja zivim u kotoru preporcio bih vam da odmah dodjete kod nas.kotor je lijep grad koji ce jos malo da postane njujork u cg.diskoteka je vec najboljaa jos malo ce da se naprave 2 hotela nenormalno dobra i lijepa.pa stoga bih vam preporucio dolazak ovamo na crnogorsko primorje.
 
sholenufc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle mog grada jedini grad u kom bi mogo jednog dana da zivim ,zbog ljudi koju su fantasticni i grada koji ima svoju pricu koja se razlikuje od svih...Smrc nisam bio 4 godine al definitivno najlepsi grad u CG jer za razliku od Budve i ostalih naduvanih mesta nije jb kiosk cd fals CITY
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepsi grad Smile to da nema bas plaza za kupanje stoji, ali sigurno necete pogrijesiti ako dodjete, meni se licno vise svidja od Budve koja je u poslednjih nekoliko godina pretrpana novogradnjom, kako su krenuli unistice i stare gradske zidine, a bar kulturne vrijednosti treba cuvati i njegovati.To je prednost Kotora!

Posto su svi uglavnom postavljali slike starog grada, ja cu vam pokazati zaliv Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kotor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon