www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zdravko Čolić
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
*-*Sara*-*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 05 Dec 2009
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam njegove stare pesme, jedna od omiljenih mi je april u Beogradu, cini mi se da zadnjih godina njegova karijera ide silaznom putanjom Crying or Very sad


_________________
Sara
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijepo je procitati komentare ljudi koji ga ne slusaju, jer im se ne svidja takva vrsta muzike, ali ga cijene zbog onoga sto jeste i sto ce uvijek biti i to ne skrivaju. Hvala im sto priznaju i samo njegovo tako veliko ime. Sjeca li se jos ko na ovom forumu njegove stare, vrlo stare pjesme "Skitnica i dama"? ...posli su na put skitnica i dama, ovaj trn i ova ruza, ti si svjetlo, ja sam tama...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 12, 2010 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Jedna od boljih pjesama, meni poznata pod nazivom "Ti si svjetlo, ja sam tama"... Wink

Malo je reći da me razočarao njegov novi album, na prvo slušanje svidjela mi se jedna jedina pjesma i to samo refren - "Meni niko ne treba", a ostalo... Krš. Rolling Eyes Definitivno ne bi trebao surađivati s Bregovićem. Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 12, 2010 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ta pesma sa Bregom svidela. Da ispravim, svidela mi se samo muzika. A ono "sijeva minjak puk'o ribnjak"...mislim stvarno. Colu malo je reci obozavam, glas mu je wow. Prosli album mi se svideo ali 75% posto pesama su mu perverzne. Jos nisam poslusala novije pesme ali moracu.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 18, 2010 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj novi album je poprilicno ocajan...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2012 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čola oborio Sose s nogu


Najveća srpska muzička zvezda svih vremena puna tri sata pevao za 65.000 ljudi na „Velikogospojinskim danima“

NOVI BEČEJ - Neponovljiv!

Prvi taktovi pesme “Produži dalji” kojom je Zdravko Čolić otvorio preksinoć spektakularni tročasovni koncert u Novom Bečeju, bili su dovoljni da kej na Tisi eksplodira.

Spram uvreženog mišljenja da sve vole “polagano i natenane”, Sose su se pokazale veoma temperamentnim, i sa histeričnim vriskom pratile svaki pokret najveće srpske muzičke zvezde svih vremena. Na vreo prijem po vetrovitom vremenu, Čola je uzvratio servirajući antologijske hitove “Čija je ono zvezda”, “Krasiva”, “Javi se javi se”, “Glavo luda”…

I tako sve do ponoći kada se od 65.000 posetilaca oprostio uz numeru “Ti si mi u krvi” dok je nebo iznad bine parao veličanstveni vatromet:

-Radujem se što sam nakon četiri godine ponovo u Novom Bečeju. Lepo je ponovo biti na “Velikogospojinskim danima”, manifestaciji koja je zaista na vrhunskom nivou. Malo smo se plašili kiše, ali je srećom izostala pa sam publici mogao da podarim stare i nove pesme- rekao je Zdravko i otkrio da će 29. avgusta nastupati u Mostaru, a 8. septembra u Slavonskom Brodu:

-Nakon toga me očekuje američka turneja. U međuvremenu ću početi da radim neke nove pesme koje sam već obećao publici. Možda jedan singl izdam u oktobru, a nov album, najverovatnije, na proleće- najavio je Čola.

(Izvor: Kurir)

cola smeker Mr. Green
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2012 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si mi u krvi

Pogledom me milujes
k'o da me dodirujes
i svaki put kao da je prvi

Ja stalno mislim prestat ce
iz cista mira nestace
al' pozuda ne prestaje
ti si mi u krvi

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostajem posljednji i prvi

Zbog tebe sanjam Cigane
i smisljam slatke prevare
al' djavo se ne predaje
ti si mi u krvi

Cole je legenda, posto sam imala srecu da se licno druzim sa njim u nekoliko navrata, veoma je jednostavan i opusten privatno.
Jedan od mojih omiljenih pevaca iz tog muzickog zangra. Rolling Eyes

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2012 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cola je Legenda ! Kolka je on legenda najbolje govore i sledeci stihovi grupe Flamingosi o njemu "

Hoću da pevam lepo kao Zdravko čolić
hoću da imam para kao Zdravko čolić
fanovima delim slike
smeškam se na ženske krike
uvek izvan politike kao Zdravko čolić

Hoću da teram kosu kao Zdravko čolić
hoću da živim isto kao Zdravko čolić
kad sam bio mali moji su idoli bili
Brena, Boba, Doors i čorba
sada samo Zdravko čolić
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Zdravko Čolić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon