www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mia258 traži
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 12:13 am    Naslov poruke: mia258 traži Na vrh strane Na dno strane

trazim onu pesmu od twins dinamit jel mozete da mi postavite tu pesmu ako nije problem moj mail je montenegro_210@hotmail.com



Edit by ~SonicLady~: promenjen naslov teme


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 2:19 am    Naslov poruke: hvala Na vrh strane Na dno strane

hvala na pesmu


trazim jos jednu pesmu od sasa kovacevic i emina jahovic jos ti se nadam jel mozete da mi i tu pesmu postavite na moj mail . hvala jos jednom
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiže Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 05, 2009 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 1:48 am    Naslov poruke: trazim pesmu od zorica markovic Na vrh strane Na dno strane

trazim onu pesmu od zorica markovic mirno spavaj nano jel mozete da mi postavite tu pesmu ako nie problem . cula sam da ima neki rap remix jel imate taj? pa da mi postavite oboje ako nije problem HVALA

Da zaboravila sam i onu pesmu od suzana jovanovic dzabe care trazila sam je svuda i ne nadjem je jel mozete da i tu pesmu stavite ako nije problem . hvala unapred



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stižu obe pesme Smile jedino rap remix od Zorice nisam uspela naći.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 11, 2009 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok dobro. ali ipak hvala pesme .
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 12:28 am    Naslov poruke: trazim album Na vrh strane Na dno strane

jel moze da se trazi album ovde ? ako moze ja imam jedno pitanje rade serbedzija album imam pjesmu za tebe full album? taj cd sam trazila svuda ali nema je jel mozete da mi stavite taj album ako moze to .
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da može da se traži album, upravo sam ti poslala na mail Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok hvala . trazim isto jednu pesmu od miroslav ilic onu pesmu sta sam u tvom zivotu imam jedno pitanje isto jel ima neki crnogorski pevaci sto pevaju onu pesmu sto se mala uobrazi?
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 12:47 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

mia258 je napisao/la sledeće:
ok hvala . trazim isto jednu pesmu od miroslav ilic onu pesmu sta sam u tvom zivotu...

Pesma nosi naziv "Tako mi nedostajes". Wink

Saljem za minut! Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> mia258 traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon