www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Menadzerizam u Srbiji
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 11:28 am    Naslov poruke: Menadzerizam u Srbiji Na vrh strane Na dno strane

Ovi ljudi su, u principu, genetski prevaranti (cast izuzetcima). Menadžeri uglavnom pričaju priče koje nisu ni poluistine ili, što bi prost narod rek’o, “jedu go..a”… U poslednjoj deceniji, od kada je Srbija krajnje neprirodno i usiljeno krenula da surfuje na talasu evropizacije, menadžeri su se nakotili više od stidnih vaši u Brčkom tokom boravka Unprofora.

Danas svaki drugi Srbin nosi taj popularni prefiks marketing menadžer, PR menadžer, menadžer za stajsko đubrivo, menadžer podruma pića, menadžer za proizvodnju liškog kajmaka, menadžer za dizajn tetrapaka od jogurta, menadžer prodaje, menadžer izdaje, menadžer za uređenje psećeg međunožja, menadžer proizvodnje leblebija, generalni menadžer Kvantaške pijace… Dali ima tome kraja ?Smile
Postoje li jos osobe u ovom drustvu koje zaista svojim mukotrpnim radom zele nesto uraditi ?



_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad'... u neku ruku i jeste bespotrebno, po meni licno jer se lideri u preduzecima mogu "doshkolovati" ako su imalo pametni... znam da ima onih koji se nece sloziti, no...

po meni, "menadzer" mora biti usko specijalizovan za uzak deo delatnosti kojim se firma bavi... malo mi je glupo da do juce menadzer stocne farme predje u firmu koja se bavi hardware inzineringom.. Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahaha ja gore spomenuh menadzera za stajsko djubrivo ali ne pade mi na pamet ovo tvoje za menadzera stocne farme Mr. Green
e nek si im reko svaka ti dala .......... Very Happy

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako u zadnje vrijeme kad god čitam postove koje iza sebe ostavlja Alex,
obavezno se odvalim od smijeha...
Pa tako i sa ovim menadžerima stočne farme...
Pa slično, imam mišljenje o nekakvim takozvanim menadžerima,
što i jeste naš problem što niko ne radi što bi trebao da radi.
To nije do samih ljudi,tj pojedinaca, nego je takvo društvo i vrijeme,
kada je svako spreman da pruži svoj maksimum pa čak i u stvarima o kojim nema pojma...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Menadzerizam u Srbiji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon