www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

I pusaci su ljudi!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jole73
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 8:19 pm    Naslov poruke: I pusaci su ljudi! Na vrh strane Na dno strane

Ako vam je dosadilo da izlazite na ulicu da bi zapalili cigaretu, ako ne zelite da se krijete po toaletima i osecate kao manje vredna ljudska bica - podrzite predlog Zakona koji cuva slobodu izbora svakog pojedinca! Zakon koji je po meri i pusaca i nepusaca! www.zastitaumestozabrane.com

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nece to da prodje ^
Long live EU Mr. Green Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 2:16 am    Naslov poruke: Re: I pusaci su ljudi! Na vrh strane Na dno strane

jole73 je napisao/la sledeće:
Ako vam je dosadilo da izlazite na ulicu da bi zapalili cigaretu, ako ne zelite da se krijete po toaletima i osecate kao manje vredna ljudska bica - podrzite predlog Zakona koji cuva slobodu izbora svakog pojedinca! Zakon koji je po meri i pusaca i nepusaca! www.zastitaumestozabrane.com


Pa nije baš ni na ulici lijepo da se konzumira duvan...
Pa sad ako moj nekakav recimo ćejf ili neka navika
nanosi zdravstvene tegobe,nekome sem mene,
to i nije baš u redu...
Zašto bi jedan ne pušač zbog nečijeg poroka ispaštao,tj zašto bi se gušio...
Nema razloga za to,pa tako i radim kada imam potrebu da zapalim,
a pri tome se u mojoj blizini nalazi ne pušač,obavezno ga pitam
dali mu smeta da ja sa svojim ćejfom uništavam njegovo zdravlje...
Ako mu ne smeta ja onda i zapalim,ako mu smeta,onda ga zamolim
da pokuša da se navikne na trovanje, pošto ja nemam namjeru da se šetam po hodnicima ili ulicama da bih zapalio cigaretu,ako mu toliko smeta neka malo prošeta, dok ja ne završim svoj duvan...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, tak su i u UK mislili da nece uspjeti, da vidis sad kak svi izlaze na ulice i dime, to nije normalno! stoje vani i purnjaju kao ludi! a unutri nitko ni da pomisli da zapali i pozali se.

ja znam kak cu i ja tak isto. sorry, ali ne mogu prestati pusiti jer ljudima smeta moj dim u jednom kafeu. u stanu nepušača sigurno necu zapaliti, ali cu sigurno izaci na balkon da zapalim. nije izivljavanje, nego simply nacin zivota, kao sto i oni ne vole zapalit uz cugu ili kavu, ja eto obozavam!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa normalno da ni ja ne zapalim cigaretu u obdaništu ili na nekim mjestima
gdje ne bih zapalio i bez ovog šuntavog zakona...
U kojim je lokalima baš zabranjeno da se puši ja jednostavno izbjegavam takva mjesta...
Ali u svakom lokalu treba da postoje mjesta koja su predviđena za pušače...
Takođe na "poslu" imam tu slobodu da mogu da zapalim kad god hoću a da mi niko za to ne trlja nos...Jer tu baš i ne može svakakav "inspektor" da njuška dali neko konzumira duvan...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, od danas cu ljudima da kashljem u lice.
Ustvari, prvo cu da ih pitam da li im smeta da im kashljem u lice, a ako bi im zasmetalo reci cu da proshetaju, jer ja imam neodoljivu zelju za tim.
Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad ako imaš želju,to i radi,samo koliko je ljepo to da radiš ne znam...
A osim toga malo je glupavo porediti kašljanje ili nakašljavanje nekome u lice sa pušenjem cigareta,dok to radim u svojoj kancelariji, takođe pri tome ne izduvavam dim nikome u lice.
Takođe mogu svakog da udaljim iz moje kancelarije ako to želim,sem toga veoma se rijetko u toj kancelariji nalaze ljudi kojima je najveći problem nikotin,imaju oni mnogo veće probleme sa kojima se susreću na tom mjestu...
Kako rekoh glupavo,što nije bilo za očekivati od tebe... Confused

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i mene smeta ova zardinjera ispred moje zgrade i ne podnosim je i nebitna mi je, jer svaki put kad se isparkiravam moram je pomjerit, i ne vratim je, sto da joj radim, nije moja, vraca je komsija da bi cvijece uljepsavalo njegov mali svijet u zajednickom nam dvoristu, mislim... i tko mene pita? tak cu se ja lijepo sklanjat u dio gdje mogu uzivati potpuno, a ne 50% jer ljudima smeta to kaj ja pušim. sorry, ali mi je nepojmljivo da sjedim u kavani bez cigareta, isto kao i tom komsiji da ne dosipava vodu u to jeb*tacno cvijece na svaka dva sata. svi smo različiti, to prihvatam.
necu ni sjedit u kafiću onda na zimu, u baštama se valjda sme pušiti. otkud znam.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:
Pa sad ako imaš želju,to i radi,samo koliko je ljepo to da radiš ne znam...


Takodje ne znam kol'ko je uopshte lepo nekome da kazesh da "prosheta" ^
A glupavo jeste, priznajem, od mog nakashljavanja niko ne moze da dobije rak pluca ^

edit: "i tko mene pita? tak cu se ja lijepo sklanjat u dio gdje mogu uzivati potpuno "
Apsolutno se slazem ^
Ako vec "ugrozavash necije zdravlje" ti si taj koji treba da se prilagodi drugima, ne drugi tebi.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd' sad,jako dobro znamo, obadvojica,da ja nikome ne govorim da prošeta,
da bih ja zapalio cigaretu...To je trebalo da izgleda kao moje slaganje sa pokretačam ove teme,da se malo više treba povesti računa o ljudima koji konzumiraju duvan.
A ne samo o onima koji ga ne konzumiraju...
Samo na malo "duhovit" način,ali je očigledno da se na različite poticaje smijemo...
A takođe sam siguran da ni ti nikome nećeš da kašlješ u lice,ne što od toga ne može
da dobije nikakvu boleštinu nego jednostavno "vidi" se da nisi takav lik...
Mnogo je manje ljudi dobilo rak od duvana nego od nekih drugih stvari,
dok te iste stvari još nigdje nisu zabranjene...
Kao što su mnogi građevinski materijali,olovo i da ne nabrajam dalje...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad'... ko zna, mozda jednog dana i prolajem, nikad se ne zna shta nosi dan, shta nosi noc... Shocked Laughing Laughing Laughing Dobro, jesam karikir'o al' ono, bash i nije "daleko" poredjenje...
Hmm.. pa sad', ako cemo vec o brojevima da pricamo ne bih se slozio, duvan je i dalje u svetu medju prvim "ubicama". Samo ja znam 2 osobe koje su umrle od raka pluca proshle godine, zagrizeni pushaci, oboje oko 40ih...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se u potpunosti slazem sa Andjelom Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> I pusaci su ljudi! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon