www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banja Luka
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
monolog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se nesto sad posebno svidjelo tamo ali vrijedi otici i vidjeti BL

 
djevojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...procitajte malo o Safikadi, prosetajte pored Kastela. mislim...svaki grad ima svoje chari. Smile
 
parizani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2004
Poruke: 2
Mesto: Francuska / Mali Zvornik

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka ! predivan grad ! tamo mi je pretezno sva familija sa mamine strane ! inace su ziveli u Laktasima nadomak Banja Luke ! super je ! kad bi mogla jednog dana da odem da zivim tamo, bez sumnje i razmisljanja bi tamo zivela ! 100% Very Happy Wink
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Re: Banja Luka Na vrh strane Na dno strane

lelicaz je napisao/la sledeće:
Evo da se i ja malo pridruzim razgovoru o gradovima...

Imali koga iz mog rodnog grada Banja Luke ili neko ko mozda nije od tamo ali zna za ljepotu tog divnog grada?

Ja sam iz Banjaluke. Very Happy

Ne znam da li si jos uvijek u Banjaluci...
Ako nisi preporucila bih ti da posjetis : http://www.banjalukalive.com/
Imaju dosta fotografija grada,a i mogucnost da u svako doba dana vidis sta se zbiva na trgu ispred "Boske" (uz pomoc kamere postavljene na "Incelovoj zgradi" kako smo je nekad zvali, tj. na neboderu na trgu).
Prate razna desavanja,imaju dosta informacija o gradu...mislim da je to jako zgodan sajt za ljude koji su otisli iz Banjaluke,ali ona nije iz njihovih srca... Wink

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
boki_051
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz B.Luke i rodjen sam ovdje !!!
Neznam sta bih rekao osim to da je grad u zadnje vrijeme extra uznapredovao u svim pogledima ,... grade se extra skupi objekti , bukvalno receno preko noci nicu , jer svaki dan kad prodjes nekom od ulica , mozes primjetiti da je nesto drugacije !!! A , sto se tice djevojaka ! Mislim da je odnos 100 naprama jednog muskarca , neki bi rekli da je to mozda posljedica rata ( 1991- 95) , al mislim da ce pogrijesiti jer je to tako bilo i prije jos u ranim sedamdesetim !!!
Ne zaboravite na istoriju B.Luke ,... koja je vrlo ostra i silna bila u odredjenim momentima ,... dosta je rec da je i sam tito slao dosta momaka iz B.Luke na razna bojista izvan nase zemlje i to jos za vrijeme rata u SPANIJI !!!
pozdrav od BOKI-a

i da da ne zaboravim , vecina njih smatra da Banja Luka treba da poprimi izgled nekih od Bosanskih gradova ( turskih), medjutim svima je vec uveliko jasno da su ta vremena prosla !!! Alo nema vise TURSKE sile na ovim krajevima i nema vise uzimanja svega i svacega od srpske sirotinje , doslo je drugo vrijeme i nemoj da se neko ruzno sali s rijecima kao sto su " Banja Luka , polako dobija izgled KASABE ,... i tome slicno" , jer je stvarno bezveze , !!!
Ova se odnosi samo na one koji su sebe nasli u ovom optuzbama!!!
Sljedeci koji napise ovakvu glupost , naravno da ce opet biti banovan sa sajta , jer cu se ja potrudit da to tako bude !!!

_________________
Bojan J. -Banja Luka
 
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo malo slikica

_________________
 
pedja_ivan_ana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 12
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz beograda a inace zivim u becu
period mog zivota je proveden u banjaluci
tacno je da banjaluka ima prelepe cure da je lep grad i da ima gostoprimljive zitelje(ja ga takvog pamtim i ne zelim da znam da je drugaciji)


pozdrav banjaluci i banjalucanima, poseban pozdrav banjalucankama.
 
LUKAB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 35
Mesto: REPUBLIKA SRPSKA BANJA LUKA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da nikog nema iz Banja Luke, e pa da vam malo pjasnim kako to ovdje izgleda posto tu zivim.
Po meni banjaluka je grad kako ga i zovu sporta i omladine, a ja bi dodao drustva i kafica.
Gospodska ulica(setaliste) navece izgleda kao turisticko kao da ste u budvi usred jula.Gradjevine cvijetaju na sve strane a grad se siri .Iako pogodjen ratom u BIH banjaluka lagano raste i ako bog da postace evropski grad .Ato se tice glavnih noviteta to je izgradnja Sportsko rekreativnog centra koji po planu treba biti jedan od najvecih u istocnoj evropiu.

Sto se tice tvrdjave Mikele da to je tvrdjava kastel izgradjena u vreme Turaka sada predstavlja jedan od simbola grada banja luke.Nalazi se uz prelijepu rijeku Vrbas.U untraznjosti tvrdjave nalazi se park a u zidinama je restoran i kafic.

poz
 
Banjalucanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Starci mi imaju kucu u Trnu a kupili su gradiliste u Maglajanima... a skoro citava porodica mi zivi na podrucju banjaluke... =)

Grad je prekrasan, ali ima jos puno posla! ceste se MORAJU srediti, takodje cijela infrastruktura grada!

Ali mislim da ce se to sve uskoro popraviti zvog novog autoputa! Very Happy
 
bajudin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ja zivim u bl a obisao sam jos dosta gradova i nigdje nije kao ovde, a za djevojke mislim da ne trebam nista govoriti... Wink
 
YUGO4EVER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najljepsi grad za mene!!!
Dobro, ridjen sam tu takodje, ali je jednostavno simpatican!
 
sunflower010174
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 13

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka! a very beautifull town!!!

Svake godine idem u Banja Luku i ako nisam iz tog kraja!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Banja Luka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon