www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banja Luka
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
buby75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Banja Luka zakon Na vrh strane Na dno strane

Kažu: Odakle ti žena odatle i ti

 
boracbl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu zlonamjernici da pricaju sta hoce ali Banja Luka je andjeo na planeti Zemlji.
Takvu pozitivu na jednom mijestu necete nigdje naci.
Cure sto bi se reklo sjd zdraoooooooooooo.Boginja do boginje.
Ma sve je super u zadnjh godinu dana BL se izgradila Hiper brzo.Sada se poceo(hvala dragom Bogu) graditi i plivacki centar tacnije AquvaPark i bice jedan od najvecih u Evropi.(barem tako kazu).Sve u svemu BL je super.
Ja sam takodje iz BL tako da je sve sto sam rekao sigurno tacno. Laughing

Svima su vrata naseg grada sirom otvorena i svi dobri ljudi su uvijek dobrodosli.
Ko god posjeti BL neka se slobodno javi pa da se zajedno provedemo i osjetimo cari BL na najbolji nacin.
Uz ljepe cure,dobru mjuzu i malo cuge(dobro malo vise) 8)
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma banja luka je zakon moj decko je iz banja luke. inace nisam bila tamo. Wink
pozdrav banja luci i svima koji citaju ovu poruku

Editovala Daca
Sve je moglo stati u jednu poruku
Wink
 
-Elly-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 723
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam bas iz BL, ali tu negdje iz okoline... Lijep grad, dodjem cesto u kupovinu dolje. Very Happy
 
lazaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad u kome zive najlepse devojke
 
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka je predivan grad. Posetite je ako niste do sada i uverite se sami....
 
Radost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 76
Mesto: Audi grad

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1973 posjecivala sam 1 razred osnovne skole u BL, stanovali smo u ul. Zelengorskoj, cesto smo se igrali na livadama i pustali zmajeve da lete gdje je sadasnja bolnica na paprikovcu. krenili smo za njemacku 1974 gdje smo i dan danas, vec 4-a generacija!

_________________
Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Banja Luka Na vrh strane Na dno strane

Fantastican grad. Velegrad, a opet setajuci se ulicama imas utisak da si u velikom parku. Veoma mi se dopalo setaliste t.j. kako sam cuo da je zovu - "gospodska ulica", sa velikim trgom na pocetku. A tek devojke po kojima je Banja Luka poznata. Kakva harmonija lepote.
 
milann05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 164

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ljudi kako ja volim Banja Luku. Ma devojke su najlepse. Bio sam proslo leto poslednji put i iako sam prolazio sto puta pre toga tek sam se tada zaljubio u taj grad. Super je i nocni prvod. pozdrav za sve ljude iz Banja Luke
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luka najljepši grad Bosne za mene. Grad uvjek pun naroda, preljepih djevojaka, butika, kafića, svega što vole mladi i stari

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

дефинитивно најљепши град у окружењу, и наравно град у коме намјеравам убудуће живјети...

_________________
Република Српска
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je nalepsi grad na balkanu-al stvarno
pa tu ima od 7 do 12 puta vise cura od muskaracapa to je RAJ!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Banja Luka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 9 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon