www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banja Luka
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
jecabl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i ja kazem koju rijec o svom gradu...U zadnje vrijeme je prepravljen nocinim klubovima, a i svaki dan nice nesto novo....Evo u zadnje vrijeme, ima mozda mjesec dana, ko zna gdje je to, al renoviran je park Petar Kocic..Sad djeluje stvarno svjetski...Ima desavanja, a sad dolazi i ljepse vrijeme, pa i ce biti jos ljepse


_________________
Jeca
 
stevakrpelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, cuo samda su devojke iz Banja Luke prelepe!!!
Dolazim u Banja Luku da se ozenim

_________________
Moj klub je prvak bio, i opet ce biti on,
a Ja zelim samo jedno da Zvezda bude sampion...
 
tacika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz bl i mogu vam reci da se necete pokajati ako je posjetite ovo ljeto. u poslednje vrijeme ni sama ne znam koliko nocnih klubova se otvirilo tako da za dobar provod ne treba da brinete.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam jednom davno u Banja Luci (Banja Luka smo iz zajebancije citali na englestini - Bandza Lijuka) i jedino sto mi je ostalo u sjecanju su CEVAPI Smile

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam komsiju iz Banja Luke.
to su basdobri ljudi.
 
aglej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

banja luka je prelijep grad...jedan od najljepsih...

svaka cast
 
sinner
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najljepsih gradova u BiH(ne govorim ovo samo zato sto sam ja iz Banja Luke....ko ne vjeruje,neka dodje i provjeri!). U Banja Luci je,trenutno,aktielan(kao i unazad par godina)mjesec muzike:prosli vikend su gostovali TBF,u cetvrtak 8.6. nastupa Natali Dizdar,a 14.6. The Sisters of Mercy!Bitno je napomenuti i to da je Dino Dvornik odrzao koncert u petak,2.6.Ono sto mogu preporuciti jeste:svi koji dolazite u Banja Luku,obavezno posjetite sledeca mjesta:club Underground,club Borik,club Why not?,club Boom boom room(fantasticna muzika,ali,nazalost,mali prostor!),club Padrino(obavezno srijedom!-svake srijede svira bend The sound beat i fantasticni su!!).....
 
zex00723
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Avg 2004
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosecan grad..ima dobrih ljudi u njemu
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opaaa, koliko ljudi iz Banjaluke i koliko onih koji nisu iz nje, ali im se jako svidja. Very Happy

Meni je najljepsa, ali ja sam ovdje rodjena, ovdje zivim, ovdje mi je srce i sve sto volim...

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
goran k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2006
Poruke: 58
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u banja luci davno na ekskurziji,ali secam se da sam bio odusevljen gradom,i da bi voleo ponovo da ga posetim.Evo jos cuvam razglednicu koju sam mojima poslao,a to je bilo davno.
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooooo Banja Luka jako lijep grad, kad god odem dole prosetam do Banja Luke, nocni zivot je haus!
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super grad...znam ga malo, uglavnom centar, i odusevljen sam.... Smile
imam puno drugova koji studiraju tamo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Banja Luka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon