www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lepa Đorđević
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 9:32 am    Naslov poruke: Lepa Đorđević Na vrh strane Na dno strane

Moderniji zvuk, produkcija i tekstovi ovoga puta predstavili su Lepu vise novih svetala: MLADA, MODERNA, ATRAKTIVNA pevacica i nadasve talentovana koja sa podjednakim zarom i podjednako kvalitetno interpretira kako izvorno tako i modernu Folk muziku. 2006-te godine Lepina karijera dozivljava procvat u pravom smislu te reci. 14.01.2006, svelost dana je ugledao treci po redu CD. Izdavacka kuca "GRAND" je puno medijskom paznjom ispratila mladu pevacicu na zvezdani put ka vrhu srpske estrade.
Vec sa prvim pojavljivanjima u emisijama "Grand" Produkcije, Lepa je izazvala veliko medijsko interesovanje i odusevljenje kriticara, starijih kolega i publike, sto vrhunskom interpretacijom, sto svojom elegancijom i kolicinom entuzijazma koji je ulozen u CD. Koji je promovisala. Iako je "guzva" na estradi vec vise od deceniju prisutna, Lepa je najbolji primer da karijera ne mora biti gradjena na skandalima. Rad i kvalitet stoje iza imena Lepe Djordjevic i nema sumnje, ona krupnim koracima koraca ka cilju mnogih, ali gde samo odabrani ostaju a to je svakako mesto medju pevackim legendama Folk muzike.


Dakle... šta mislite o njoj? Koja Vam je omiljena pesma?




 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nauci je da moli kad gubi koga voli kolena za to sluze zar ne?? Smile)

_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka hvala.. Rolling Eyes
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Kako neka hvala? Neutral Jedno od pitanja je bilo: "Shta mislite o njoj?"

Album 2009 Arrow ovde.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao, nisan prije vidila ovu temu Laughing Laughing

Lepa je solidna pjevačica. Ima dobrih pjesama, iako šta ide dalje .. vidi se da je to na putu da postane jako dobra!
Od pjesama su mi najbolje Arrow Amajlija, Da ti budem devojka, Dok bila sam tvoja, Ma pusti njega, Drugarica.

Šta se tiče novog cd-a - kao šta rekoh šta ide dalje dobre stvari daje Mr. Green
Prvijenac Nauči je da plače mi se odmah svidija, odlična je pisma! Nadalje Evo ide zlato moje, također taj ritam, može proć, ok pjesmica.
Od ostalih su su mi dobre Samo me zanemari, Non stop i Prokleta nedjelja.
 
DrSpeed
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je to?
 
DrSpeed
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a znaaaam... dobra, ddobraaaa
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 09, 2009 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mora karijera da bude izgradjena na skandalima, a vala ni na muzici

tu su slike


zar treba da imam misljenje? pfffffff

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njen novi album me bas razocarao:samo pesma nauci je da place i non stop su ok
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je l ta šta u rodu Sanji Đorđević??

_________________
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Je l ta šta u rodu Sanji Đorđević??


Nije.

Al moran samo nadodat da je Lepa odlična ka osoba. Embarassed Wink i naravno pohvalit album.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Lepa Đorđević Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon