www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegovo drustvo
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 8:29 pm    Naslov poruke: Njegovo drustvo Na vrh strane Na dno strane

Sta kada mi se neko svidja i ja njemu, al njegovo drustvo ne odobrava mene?
Znam da me njegovo drustvo nesto ne gotivi, i znam i zbog cega, ne gotivim ni ja njih, i ne znam koliko bih mogla biti u tom drustvu, i kada- ako bih bili zajedno.
Sa pojedincima iz tog drustva sam ja imala zescih problema, i znam da ne bih podrzavali to da on bude samnom.
To sam mu i rekla. I rekla sam mu da nemam nameru nikom da se dobrikam iz njegovog drustva, i nemam nameru da dozvoljavam da me neko gleda sa visine. Rolling Eyes Potrudila bih se, ako bih se potrudio i on. Ali on mi nije nesto u tom pravcu, ne vidim neku energiju. Sve je bilo ok, dok me nije spomenuo drustvu, a onda.. Rolling Eyes Ne znam.
Dobro, ovo samo kazem licno iskustvo.
Samo me zanima sta mislite o ovakvim stvarima?
Koliko muskarcu znaci misljenje drustva o devojci tj. buducoj devojci?
Koliku ulogu ima njegovo drustvo, kad se..bira devojka?(kako ruzno zvuci Rolling Eyes )
I koliko muskarci slusaju drustvo? I dali dozvoljava da se prakticki drustvo odluci umesto njega?
Dali ste vi ikada imale problema sa drustvom vaseg izabranika?

Posto vidim da se to sve cesce desava, da drustvo ako se ne slaze, decko nece biti sa tom devojkom-ma koliko god da mu se svidjala.
Ili se ipak samo meni cini? Rolling Eyes
Decko mi se svidja, ali nemam nameru da gubim zivce sa njegovim drustvom ako on ne zeli da se potrudi, ja nemam tu sta da radim. Videcu kako idu stvari nadalje.
Zasad bih volela vase komentare i iskustva.



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JB iz mog iskustva Wink sve zavisi od muskarca... kako se on postavi prema svom drustvu i kakva je licnost.
Ako je on neko ko zivi od tog sta ce njegovo drustvo da misli ili nema hrabrosti da im stavi do znanja da je ta cura njegov izbor i da ga oni moraju postovati i prihvatiti, nije ni vredan da budes sa njim Wink Ja sam za da prijatelji ili porodica daju svoje misljenje (jer svi kazu da ljubav cini osobe slepim) ali samo jednom i to misljenje ni u kom slucaju nece biti presudno da li cu ja da udjem u vezu sa nekim ili ne, to isto treba ocekivati i od muskaraca, ako nije tako jednostavno ili mu nije dovoljno stalo do te osobe ili nije dovoljno muskarac a u bilo kom od ta dva slucaja nije vredan tebe Wink
Licno moje misljenje...

_________________
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam, i ja to kazem. Pa pobogu, bio bi on samnom a ne njegovo drustvo.
Elem, da vam ispricam sta mi se desilo prosle godine - nevezano za ovaj primer i za ovog decka.
Prosle godine ja sam muvala jednog decka onako bio mi sladak, i on mene ispali, zaljubljen u drugu, i tu ja stanem kad je on to meni rekao. I gotovo.
Posle par meseci pojavljuje se njegov drug, koji ne zna mene, nit ja do tad nisam znala njega i ja se njemu dopadnem i on oce da bude samnom, on se zesce napali na mene.
Tu on nacuje tj. raspita se ko sam, sta sam, kakva sam..
I pita tog decka jel me zna, i tako to..
Al taj decko kome sam se ja svidjala nije znao da sam ja muvala njegovog druga.
I on tu njega nagovori da se nas dvoje kao smuvamo, da aj decko mene nabaci njegovom drug i ovaj njemu kaze kao tipa ' ne mozes ti sada biti sa njom, ona smara, ona je mene muvala, pa je ja ispalio..' Laughing
a ovaj njemu kao 'sto nisi odma rekao?'
I odma se povukao, kao nisam mu se vise svidjala Laughing
Sad kao ja ispala neka losa riba jer me ovaj drugi ispalio.
Nisam mola da verujem da je bio takav kreten da ga je poslusao, kasnije sam ga upoznalA, da kreten je, verovatno ne bi ni bila sa njim.. Laughing
Al opeetttt... to mi ide na zivceeee.. kad si taaaakooooo plitaaakkkk...
da slusas druge.
Da postoji ono - ona nije dobra riba, nemoj biti sa njom, kolko god da ti se svidja ti ne mozes biti sa njom.
To nije bilo u tom primeru, ovde je bilo kao, 'ja je ispalio, sto sad ti oces da budes sa njom, ne moze...'
jer da ja nisam muvala tog njegovog druga on bi mene garant muvao.
A ljudi.. opametite se. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da prokomentarisem ovu zanimljivu temu... Wink

kao prvo, svako bira svog partnera...
kao drugo, drustvo je tu da da "ocenu" devojke u fazonu, mozes ti i bolje ili ovo ti je premija...
kao trece, ako je cura na "glasu" bilo kakvom naravno da ce da cuje o toj curi kao svi sto se raspitaju ko je, sta je, ali i pored toga, na njemu je da odluci jel hoce ili nece...
i kao catvrto, ako je lik 90% nalozen na curu a ona njega startuje i pocne da mu se nabacuje taj procenat spada na 30%, tako da i tu ima debate ali ajde... muskarci su osvajaci ( nekad bili ), steta sto nas je tako malo i svi dobiju **** da pridju curi kad popiju...
A likovi koji slusaju drustvo tj kad im drustvo bira ribu, nista vise su nego papani bez svog JA!

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jale21 je napisao/la sledeće:

ako je lik 90% nalozen na curu a ona njega startuje i pocne da mu se nabacuje taj procenat spada na 30%


gresis..za sve ne mozes reci... Exclamation Laughing

_________________

 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
Jale21 je napisao/la sledeće:

ako je lik 90% nalozen na curu a ona njega startuje i pocne da mu se nabacuje taj procenat spada na 30%


gresis..za sve ne mozes reci... Exclamation Laughing


nista nije globalizovano da je sve tako i da svi tako misle, makar je kod mene tako...

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, to kontam, ako je devojka na glasu da je sponorusa il nesto tako, naravno da je nece niko muvati. Laughing
Al ne kontam licno iz mog primera u cemu je bila fora, da me taj decko nije muvao, kad znam za sigurno da se zesce napalio na mene, al eto nije hteo zato sto me njegov drug ispalio. Znaci, totalno kretenski do amena. Laughing Bar meni Laughing ne znam.. Laughing
A sad.. da nije hteo zbog tog mog nekog glasa.. pa ja nemam nikakav glas..ono, normal girl sto bi se reklo.. Laughing Laughing
Ne znam.. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je sponzorusa ... niko ne muva Question Laughing WTF Question Exclamation Exclamation

Obozavam sponzoruse Laughing Laughing Laughing da nije njih ne bi imali tatini sinovi sta da kre.. kh kh Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

_________________

 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko jih ne muva za ozbiljnu vezu, sve su dobre za jednu noc. Laughing
I ne, ni onaj me nije hteo za vezu do kraja zivota, al sam eto ispostavile sponzoruse..
plavusooo Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za noc Exclamation Question WTF Question neke nisu Laughing Razz Razz Laughing Laughing Laughing

Znas sta cu ti kazem.. kad se taj 'mladic' vec necka iz pocetka... batali to Laughing Laughing Laughing Exclamation

poslusaj pametnijeg od tebe Laughing Laughing Laughing

_________________

 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto ti meni to govoris??
Decko je ionako kreten, ne bi bila s njim, seljak - objasnjavala sam ti sinoc. Laughing
aaaaliiiiiiii..... zaaaastttoooooo mu je to bilo toliko vazzznooo sto me njgov drug ispaliooo.. pa on nije hteo.. da me muvaaa.. jer znam da samo zbog toga nije hteo...

zar nije kretenski? al realno. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije... Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha kretenkooooo Wink Laughing Laughing salaa laa alaaaalaaH

aaa ti objasnjavala.. pa gde sam bio te nista nisam cuo... tek na forumu saznao k kh kh Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njegovo drustvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon