www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ovo je zbilja dobar dan...?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 6:55 pm    Naslov poruke: Ovo je zbilja dobar dan...? Na vrh strane Na dno strane

Ufffffffffffff... Ako danashnji dan prezivim... no, bolje da krenem "od pocetka"...


Pre jedno mesec dana sam pozajmio pare, znajuci da cu iste moci da vratim otprilike u ovom periodu. I tako, skupim ja pare, i taman kad' sam mislio da ih vratim iskrsne, k'o i uvek, sr*nje i...
No, ajde, nazvao bih i izvinio se, jeo bih sebe josh nedelju dana iznutra i proshlo bi, ali ovako da se poklopi...
Pre par dana svratim kod tetke na posao, poshto mi je bilo usput i taman pre nego shto sam ushao u njenu kancelariju uocim poznatu figuru na drugom kraju hodnika kako sedi i ceka. Da, pretpostavljate da je to osoba kojoj dugujem pare... Elem, pridjem, javim se, pitam kako je, shta radi, uglavnom ispostavi se da je neshto shto bi tetka mogla da sredi i ja odma' kazem super, dodji ovuda, bice sve super...
I stvarno, tako i bude, ona je josh tog istog dana sve zavrshila i dala meni papire da mu odnesem, da ne mora da dolazi... Ja mu sve javim, kod' mene je, kad' je slobodan, on kaze da ne moze, ali ce mi javiti, pa mozda i on navrati, vec sam mu ucinio uslugu...
.. I danas, zvoni neko na interfon... otvaram vrata, kad' ono on. Do neba zahvalan shto je sve odma' proshlo, poshto su neke inspekcije bile za vratom, ovo-ono i u jednom trenutku - zdrsh. Vadi koverat, cestita uskrs... taj koverat mi je pao k'o najgori shamar u lice...
"Ne, ne, ne, ucinio sam ti to zato shto te poznajem i zato shto znam da bi i ti isto postupio, ne..."
"Ma opushteno, samo uzmi, i ne morash ni da vratish ono shto..."
Vec tu dolazi do potpunog "black-out"a u mojoj glavi, uglavnom uspeo sam da cujem do kraja recenice kako "njemu pare nishta ne znace, ovo shto sam ucinio je vrednije od svega"...
I sad', ja, ceo dan smrknut, zaspao u 6 a ustao u 9 sati , sa pritiskom ispod minimuma a svaki otkucaj srca cujem kako bi bubnja u ushima, totalno komiran, jedva sam svim snagama jednom duuuboko udahnuo, poshto me ovaj suv vazduh naprosto gushi, i sa blago kiselim osmehom na licu nekako ispljunuh:
"Ni meni novac nishta ne znaci, ali to ne povlaci sa sobom da svoje dugove ne vracam i da samo gledam kako da ih izbegnem. Svoje pare cesh dobiti nazad sledece nedelje, makar morao bubreg da prodam a ove potroshi u zdravlju i sreci i da mi ih nikad vishe nisi pomenuo. Ok?"
Uglavno, da l' da bi se solidarisao sa mnom, il' zbog tih reci, i on je nabacio isti onaj "moj" kiseli osmeh, ispozdravljasmo se i on ode...
I bar tad' da mi je maaalo skocio krvni pritisak, izmerim ga, kad' ono josh nizi... josh i ovo vreme, nit' kisha nit'...
Nema, krajnje je vreme da cimnem koju ljutu...

Definitivno jedan od onih dana kad' se ne isplati ustajati iz kreveta...



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 02, 2009 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajd živio...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 11, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha.... Joooj, brateee.... Pa, sto kaze, Samar... Ziveli! (Al, trgni i malo gaziranog - nije afrodizijak, ali - dize pritisak)

_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 11, 2009 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok bih sishao do prodavnice.. Laughing Laughing Laughing

Iskreno, ne znam ni zashto sam ovo uopshte i napisao.. Laughing Laughing Laughing
To je valjda do onog ponosa, shto nikom ne zelish da kazesh kako ti je, a opet ne mozesh da drzish u sebi.. ovo mu dodje kao neki kompromis - nisi nikome rekao a opet svi mogu da vide.. vishe psihologija, ne zelim u to da zalazim Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 11, 2009 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako, puno je bre ljudi koji samo gledaju da ceo zivot u svemu budu uspesni, i da pritome nikad nista ne zarade posteno, nego sve parama, takvih je na svakom cosku veruj mi... ovaj tvoj je cist primer...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Ovo je zbilja dobar dan...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon