www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji motor najvise volite ?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 1:58 am    Naslov poruke: Koji motor najvise volite ? Na vrh strane Na dno strane

Aj da malo skrenemo s teme, pa da vidim koji model motora muski najvise vole. Moj je recimo najbolji Suzuki GSX-R 1000. Izlazi i novi model ali i stariji su super.
Bas me zanima koji su vasi omiljeni...


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam omiljeni....vazno je da je kros ili pustinjski kros tj enduro i da je izmedju 600 i 1100 cc...da ima onaj zvuk da se sve trese kada prodje...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 7:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je omiljeni motor definitivno moj apn 4MS. Njime smo zena i ja znali da zapucamo i na 80 km, recimo jednom do Bijeljine, par puta do Uba i ko zna koliko puta do Novog Sada preko venca. 8)
Prestao sam da ga vozim zbog problema sa sinusima pa sam ga dao koleginom sinu da tera dok ima volje za njim.
Ima velike sanse da ce ga i moj sin naslediti(kao sto sam ja od mog caleta) jer je masina NESARANJIVA 8)
 
mali_miki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 07 Apr 2004
Poruke: 11
Mesto: KS - CH

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci moze da se prica ali kad se nalegne na Suzi (GsX R 1000) isteruje svi parasiti Very Happy
 
carevics
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja cu kasnije da razmisljam o "motorima"... za sad mi je dobar Peugeot speed Fight 2

_________________
Mi pamtimo Bari a vi Fljamurtari!!!

ZVEZDA FOREVER!
 
lonelyeagle2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 42
Mesto: juzna Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yamaha R1
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam omiljeni ali kad su motori u pitanju onda samo kroserice...

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
smrx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 22
Mesto: Miami Beach

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate kako jesam klinac i sve to, ali za motore sam zaludjen oduvek. Skupljao sam pare od 5 razreda osnovne, i prvi motor sam kupio sa 15 godina i bio je 150ccm Enduro, od koga sam naravno napravio krosa, zabavljao se sa njim po sumama i bezao od pandura, super je bilo, ali onda sam odlucio da provozam chopper. I tako prodam krosa i kupim neki ruski motor minsk, isto je bio enduro, ali ja sam video priliku za chopperom. Za godinu ipo napravljen je coper rucni rad, jedini u yugi, zvuk da se useres, izgled jos bolji Smile. Pravi mali Harley Davison. Isao sam na par skupova sa njim i bio sam uvek u centru paznje. Odlucio sam da ga nikada ne prodam jer ipak je unique. Ali ni to nije bilo dosta rekao sam sebi da zelim da provozam i neku zuju, jer sada sam vec bio malo odrastao. Proslo leto sam kupio suzuki 1100 GSX-R, mozes da vidis i na slici koji je Smile Stara uljra takozvana dobar motor nije los. Za mene najbolji motori od sportaka su ubedljivo Suzuki, pa onda, Ducati ,Honda, Kawasaki, i na kraju Yamaha. yamaha je sr**je jer je extra nestabilna pogotovu R-6, za razliku od svoje klase
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sad ja i motori, vozio sam par modela svih kubikaza ali za mene i dalje naj Yamaha R1 Very Happy
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Gsx R-1000 Na vrh strane Na dno strane

Evo vam slika novog Suzukija
 
jasy
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 1795
Mesto: Daleko Bogu iza ledja

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yamaha R1 Razz

_________________
ljubav, dobra kola i ženske??????????
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvice volim copere ali za sada mi se svidja honda cbr rr 100
ima najlepsu liniju

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Koji motor najvise volite ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon