www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji motor najvise volite ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od novih je Yamaha R1 bez premca a od malo starijih to je bez premca Kawasaki ZZR 1100

 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suzuki gsx r 1000 k6!!!
 
adamovicivan2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

e ovo se zove umetnost

edit by miskopisko:
Molim clanove da napisu i zasto su se odlucili za bas taj model,ovo je forum gde treba da prosirujemo svoja znanja,tako da ubuduce,ali zaista,svaki post koji ne bude imao i objasnjenje,bice obrisan.Ovo stupa na snagu odmah!!!!!!!!
 
Kawasaki_Tengai_650
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Avg 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Yamaha r1 je sr...e Na vrh strane Na dno strane

Imam 17god i vozim jedina u gradu motor od 650cc,za koji mislim da je sasvim ok,enduro je,a posle njega najvise volim kawasaki zx-14r od 1359cc...
Surprised
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa! Verujem da bi bilo jako zanimljivo videti jednu curicu na enduro motoru Very Happy Mada, pre bih rekao da ti motori nisu za gradsku voznju vec za vangradsku Wink

_________________
Master
 
elena.kostova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Avg 2007
Poruke: 22
Mesto: bitola

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 3:38 am    Naslov poruke: brm brm... Na vrh strane Na dno strane

Honda cbr
 
Kawasaki_Tengai_650
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Avg 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: koliko ljudi nista ne znaju Na vrh strane Na dno strane

samir2210 je napisao/la sledeće:
Za mene Hayabusa ima naj bolje Motore!


malo si se decko zajebao,hayabusa je model marke suzuki,koji ima naziv gsx1300r limitirano izdanje u biserno beloj boji,suzuki hayabusa za 2008 godinu izlazi u tri boje:crna, tamno plava i narandžasto crna,saagregat ima zapreminu 1340cc,198ks,za jednu ks vise od kawasaki zzr1400,dva diska precnika 310mm koji su za 500g laksi od starih,ima 220kg za 5kg tezi je od kawasaki-ja...

mogu jos mnogo toga da ti kazem iako sam zensko znam mnogo vise o motorima nego ti,zato zamolicu te nemoj da ti izleti da je hayabusa marka,hayabusa je model marke suzuki,smejace ti se ljudi...

pogledaj ispod sta su motori

zadnji crveno beli je moj kawasaki tengai 650 kog ja sa ponosom vozim...
 
ZGboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2007
Poruke: 17

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 9:51 am    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

yamaha r6
 
deja990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neman omiljeni ali bih voleo

yamahu r1 ili suzuki k5
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suzuki GS 650g KATANA '85 - 75KS, ide nesto preko 200 km/h. Udoban i pouzdan motor za put, a pogodan i za ljubitelje brzine...

Honda CBX 1000 - 6 cilindara, 105KS, ide preko 240 km/h, klasican "naked-bike" sa jako lepim performansama...

Kawasaki GPZ 750 uni-trak - 90KS, ide preko 250 km/h, do pre par godina drzao rekord ubrzanja na 400m (inace motor iz 1985.)

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Dragan.77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 31

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 7:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi moji, meni su svi novi motori odlicni.
A ja vozim Kawaski Z1000

_________________
Takav je zivot, cupav i dlakav a
kad ga obrijes onda je nikakav
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja trenutno vozim Jawu TS 350...
Mada sam skupljao pare i trebalo bi u skorije vreme da kupim Suzuki GSX 400 ili Suzuki GS 500e...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Koji motor najvise volite ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon