www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Selma Bajrami
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Selma Bajrami Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko je popularna tamo kod vas, ali ovdje u Bosnia je No 1.
Ljudi ima tijelo perfektno, cista 10-ka, i takodjer jako dobro pjeva.
Mozda ce ovo sad zvucati malo pretenciozno ali izasli smo na pice prije nekih mjesec dana, jer je nedavno doselila u Sa, riba je luda ko struja, nazalost nista nije bilo, samo onako poslovno...posto cesto nastupa u jednom najpopularnijem lokalu u Sa,ciiji je vlasnik moj najbolji prijatelj, takodjer i vase najvece narodne zvezde su bezbroj puta gostovale tu gostovale, kad bude ko dolazio nek mi se javi...



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad si vec njen toliki fan trebao si i neku slicicu ubaciti Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Selma Bajrami Na vrh strane Na dno strane

cika Kure je napisao/la sledeće:
Kad si vec njen toliki fan trebao si i neku slicicu ubaciti Wink


Ma nisam bas toliki njen fan, samo je gotivim...evo jedne slike, ali ovu trecu najbolju sa plakata ne mogu da nadjem, kad skeniram poslacu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od mlade generacije pevacica iz Bosne, je ona definitivno broj 1 Exclamation

Mnogim curama je "Nije meni vise 18" postala himna za ljubav koja je njih mnogo uvredila. Selma pokusa da mesa mnogo stilova ne samo Balkana vec i Grcke i Turske i na nastupima stvori haos sa nacin kako se oblaci (jer je mnogo sexy). Imao sam priliku jednom da je slusam/gledam uzivo i mogu vam reci da je veci deo publike obratio vise paznju na nju i njeno telo nego na pesme (jer Selma nije bas popularna medju dijasporcima). Ima mnogo dobru tetovazu i jako zgodno telo. Njeno vreme ce definitivno jos da dodje... Exclamation
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je proglasena najboljim vokalom godine, novi album joj je puni
pogodak, a vec od samog pocetka karijere pjevala je i zabavne i narodne, ima cak i dvije pjesme sa prvog albuma koje je Ceca prepjevala, ne sjecam se ime autora koji je prodao te pjesme, Svice Dan i jos jedna....
Na nastupima je genijalna, gledo sam je hiljadu puta, i koliko god cesto gostovala uvijek je ludnica.......

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A joj, pa ove slike me ostavise bez daha, o njenim muzickim kvalitetima ne mogu da pricam zato sto sam cuo samo jednu pesmu. Ali riba je preterana!!!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi trbala se malo vise oblacit(previse se vulgarno oblaci) da joj glas dodje do izrazaja jer super pjeva

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Selma Bajrami Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Erdal....a koji to lokal u Bosni...tj u Sarajevu?

Slma je strava cura...nemam reci ...


Lokal se zove Bazeni, a cura je fakat druzeljubiva i velika raja, pije tri noci je opet gostovala, radni dan bio, a svejedno ludnica...
Uzivo pjeva jos bolje, da se najezis, a kad to spojis sa ostalim kvalitetima...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm posto sam ja moderator na ovoj temi, malo da vas upozorim da se drzite teme, a tj. SELMA BAJRAMI a ne Jana ili neke kafice u Bosni! Wink

Hvala na razumevanju Exclamation
 
larisa24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Selma super izgleda, zgodna je i sexy, a i mnogo dobro pjeva i to ne samo narodnjake vec i drugu vrstu muzike.
 
facolino2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 10
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iamo sam priliku da Selmu upoznam malo bolje (poznajem njenog brata pa tako se to dogodilo)
I sta da vam kazem ljudi!!??
Da je lijepa-lijepa je ALI umjesto "kakvo tijelo selma ima" trebalo bi se pitati
"ima li selma mozga"
8)

_________________
to sam ja
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda nije intelektualka, ali je zasigurno karizmaticna i zato je svi vole...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Selma Bajrami Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon