www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Staro Ili Novo???
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zavisi..Ima i staro a ima i novo svoje prednosti Wink

Pola-pola. Volim i stare pesme ali i novije Smile


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 08, 2009 6:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam stare pesme, pa cak vise voli i one od pre 80-ih, mada slusam i ove nove, al cd brzo dosadi sa ovim novim, nema tu nekih osecanja u pesmama, sve je to nekako hladno, valjda se zato i ne mogu meni brzo zadrzati u sistemu.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 08, 2009 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Obozavam stare pesme, pa cak vise voli i one od pre 80-ih, mada slusam i ove nove, al cd brzo dosadi sa ovim novim, nema tu nekih osecanja u pesmama, sve je to nekako hladno, valjda se zato i ne mogu meni brzo zadrzati u sistemu.



Složila bih se i s ovom teorijom. Wink
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pola- pola Very Happy
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 21, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim stare pjesme.. Slusam i ove noviji, ali nije to to.
Nesto uvijek me vuce na one stare, nostalgicne pjesme.. Ali ovo samo vrijedi za domacu muziku..
Sto se tice strane muzike, vise volim noviji pjesme Wink

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
GoCa=)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 22, 2009 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

staro!Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posmatrala sam ljude mnogo puta na odredjenim svadbama kada muzika krene sa "narodnjacima" i sve je to ok, nekako ide i gura, igra se i pije, pjevusi i pjeva, (ja dakako blejim, jer zaista ne znam niti pjesmu niti originalnog izvodjaca), ali se trudim uklopiti u masu i guram vec nekako "steruci ves" u kolu... tu su mladi, bake, deke, tetke, braca od prvog do petog koljena...sve to igra...nema veze sta se vise svira i ...
i ... odjednom muzika pocne pjesmu koju pamtim jos iz djetinjstva, neku zaista dobru i narodnu i gle cuda! Sve, ali bas sve, od onog najmladjeg do najstarijeg pocinju iz glasa i kao jedan pjevaju! Veselje tek tada dobija svoj vrhunac, muzika baksis i nastavlja repertoar starih (vide da pali, mangupi muzicarski!) dok svatovi ne pobjesne vec od veselja.
Zasto je tako? Vole ljudi staru i dobru muziku, samo treba neko da ih podsjeti i brzo se zaborave sve ove danasnje "tralala" pjesmice i tzv. zvijezdice.
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ima dobrih pesama u svim generacijama. Danas smo dosli u vreme nove tehnologije i hiperprodukcije, kada pevac moze postati svako, pa nam se cini da se manje nude dobre pesme, ali samo je problem u tome sto one ne dolaze do izrazaja. Nekad je tesko bilo doci do mikrofona, ali kad dodjes do njega, onda znaci da si uspeo i bio si siguran kao pevac, odmah si punio dvorane i tako dalje. Danas lako dodjes do mikrofona, ali se moras izboriti da ga sto duze zadrzis u rukama i u toj borbi negde isparise dobre pesme. A ima ih... samo ih treba oslusnuti... Very Happy

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
malecki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2009
Poruke: 41
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme koje su bile hitovi 80th su i danas hitovi.
A sadasnji hitovi traju najvise par meseci, sto znaci da je mnogo bolja stara muzika!

_________________
Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna!!!
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 12, 2010 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim stare pesme najvise. Mozda jer ja sam isto star. Laughing Hocu reci 80tih pesme. Stare su, zar ne?
 
odzambas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2008
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 13, 2010 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad smo vec kod starih pesama.... Moze li mi neko reci ko je prvi pevao pesmu "Moj zivot je moje blago". Znam da je pesmu obradio Luis, da ju je pre njega snimio Tufo Veletanlic, ali mislim da sam je slusao mnogo pre njih. Ili je bila neka slicna pesma. Hvala unapred!

_________________
dzos
 
DJMarcko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2010
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 20, 2010 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusam sve po malo.. ali ipak staro je staro... pesme imaju historiju... ove nove mesec dva i cao cao.... Mr. Green Mr. Green staro uvek slusam...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Staro Ili Novo??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon