www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Kutak Jedinstvenog i Ludog Nam DJ-a Hot Cherry-ja***
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 7:57 pm    Naslov poruke: *** Kutak Jedinstvenog i Ludog Nam DJ-a Hot Cherry-ja*** Na vrh strane Na dno strane

E pa ja sam morala da uradim ovo... Laughing Laughing Laughing bilo je jace od mene...mora da je zbog one izjave ljubavi od sinoc Laughing Laughing Laughing Laughing
U svakom slucaju zasluzio si svoj kutak dusice i zelim da ti poklonim ono sto najvise zelis Mr. Green Mr. Green nadam se da ce odgovarati Wink

a sto se tice onih par miliona Laughing sto si mi obecao Laughing Laughing moraces da das uz kamatu Laughing Laughing vreme tece pa ti vidi Laughing Laughing Laughing salim se Laughing Laughing Laughing

juuuubim



_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoojj seka obecala... pa zaboravila Embarassed

Ma"w"i (posto znam da ga obozavas Mr. Green ) batice... Evooo meeee Shocked

Shocked Oups Embarassed



Pa trebalo je da zakljucas vrata Laughing Laughing Laughing

Ovaj Embarassed ... izvini Embarassed ... doci cu ja kasnije Mr. Green

_________________
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opalaaaaaaaaaaaaaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Cestitamo na kutku i puno pozdrava od vampiruse Razz Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoooo Lejdisss i Dame Embarassed

Pre svega da konačno javno kažem da Nisam GEJ Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green hahahaaaa

i da počnem....
khh khhh Laughing Cool

Što se tiče toga dal sam zaslužio kutak Question paaaaa mislim posle svega šta sam vam radio da nisam zaslužio ni krem bananicu Mr. Green Mr. Green

a u svakoj šali ima malko istine... tako da za te milione nemoj da se vadiš.... znam da te je ova aparatura dosta koštala... i sad želiš da ispadne sam sebi da sam kupio poklon Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

ooooohhhhhhHOOT sekoooo Laughing nisi valjda ljubomorna na baticu Question Mr. Green

i šta to radiš kod mene kući tako kasno... trebala si da javiš i ne bi videla mene gooolloog Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing


hehe... vampiruuu jedan,,, idem se malo igram jezicima sa ovom cherry-šnjicom... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

i ovaj... Hvala vam svima što me volite takvog kakav sam sav nikakav.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing


Vaš Cherry... najbolji kućni ljubimac Exclamation Laughing Laughing Laughing



i za kraj evo poslužite se malo




Htedoh svakom po jednog... ama ovaj sa loptom mnogo me koštao... možete i basket da igrate Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batice Laughing Laughing Laughing Bez puno price Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Ko zna razumece Mr. Green i ne tamo gde si ga ocekivao Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Svaka cast Mr. Green Laughing
Ljubi te sekica Laughing Cool

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekoooo... ja očekujem da ćeš promeniti mišljenje i ipak ću ga dobiti gde sam ga očekivao Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

Not At All Laughing

Ljubi te batoooo


Vidim slabo ko dolazi kod mene.. tako da... skloniću obaveštenje da je svaki drugi koktel besplatan (kriiizaaa) Razz Razz Razz

_________________

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koktel? Shocked možeee Mr. Green

Svakako sam i bez njega htela da svratim, al kad već nudiš, ne odbijam, koktel mislim da se razumemo Mr. Green

E mislim za svaki slučaj da ti pošaljem, trebaće ti Mr. Green

Em vlada grip Mr. Green , em neka se nadje Laughing Laughing


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ooo jejo pa eve ti kotell... ma eve ti 5 koktela Laughing Laughing








ehhh jejo da znaš koristim odavno Seroquel protiv šizofrenije Laughing Laughing Mr. Green
Mr. Green Mr. Green


ajt sad zavedi publiku kad gi popiješ te koktele.... biT će grand Show ako poželiš Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakav grand bre Mr. Green ...


iiiii ja bih plavi koktel Laughing Laughing adios motherf....r Mr. Green Mr. Green

Imaš taj?

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ček da vidim imam li to u mom google magacinu Laughing Laughing Laughing

ii bre pa gde da nemam...

eve ti ga Razz



aaa ta kažeš... mmmmmm Laughing Laughing

_________________

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AAAAAAAA.............


e baš taj Mr. Green , odličnoooo


gracias Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

ne vidim da skačeš po stolu... aktivnije aktivnije Mr. Green Mr. Green Mr. Green


ajde odoše svi gosti Mr. Green

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> *** Kutak Jedinstvenog i Ludog Nam DJ-a Hot Cherry-ja*** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon