www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Kutak Jedinstvenog i Ludog Nam DJ-a Hot Cherry-ja***
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A neka, ipak to prepuštam iskusnijima Razz Razz


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iiijaaajoooooooojaaaaa Shocked jejoo dete pa zar za 29 godina iskustva nisi nikad probala Question Laughing Laughing Laughing
leeeleeee sredicu sve... samo da dodjete ti i honey.... i Ne CEs Ve Ro Va Ti Sta Ce Bi Ti Exclamation Laughing Laughing Laughing


i evee ti uzivaj.... dok razmisljas o svasta po nesto'mu Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 09, 2009 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Mr. Green


Budi dobar da ne budes modar! Wink Mr. Green


Ljubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyy kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss Laughing


Volim vas sve i bicu sa vama dobar .... mada oziljci ukrasavaju musko
Exclamation Mr. Green Laughing Laughing


nema vezeeeeeeeeeeeeee Exclamation Laughing Laughing Laughing


MMMMMMMMMAAAAAAAAA


or



Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

_________________

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing manijakuuuuuuuuuuuuuuuu gde si ti, sramota...nema te uopste, mrzim te Laughing Laughing Laughing

budi dobar jos uvek nisi naucio engleski, nemoj da koristis fraze koje ne razumes Laughing Laughing Laughing Laughing

aj zdravooooooooooo Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweet Honey je napisao/la sledeće:
Laughing Laughing Laughing manijakuuuuuuuuuuuuuuuu gde si ti, sramota...nema te uopste, mrzim te Laughing Laughing Laughing

budi dobar jos uvek nisi naucio engleski, nemoj da koristis fraze koje ne razumes Laughing Laughing Laughing Laughing

aj zdravooooooooooo Mr. Green



hahahaahahhahahahahah joooooooooooooooooj sta ti je rekla za fraze.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Honey .. dodji.. ma dodji sta stois ko usrana koka.. ajd ajd.. to sad se nagni... e tako.... izbaci guzu nazad... e tako... a sad da ti nesto sapnem................vise te ne volim

a ti sto je podrzavas.... za tebe imam jednu specialnu kaznu... mucices sse mucices Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing


zapamtite sta sam vam rekao



zaaaaaaaappaaaaaammmmmmtttttiiiiitttttteeeeeeeeeee Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E devojke, samo da vam kažem da vas podržavam Mr. Green a ti Trula Višnjice, drž se dobro Razz Razz Razz Razz

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Visnjice??????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing Laughing pa znam da me ne volis;ima vec jedno mesec dana kako me ne volis Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 31, 2009 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas svoj kutak Shocked Shocked Shocked

ajd zivio






Mr. Green


dosta Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prestao sam biti trula od kad sam upoznao vas u krevetcu Laughing Laughing Laughing


jejo... smiri se molim te... ko oca te molim Laughing Laughing Laughing

honey... voleo bi te da nisi tako cupava Laughing Laughing Laughing svaki put se nagutam dlaka... ne mogu vise da izdrzim... nisi mi videla kaku Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


cherryy.... jok neAm

aj pa kad budes slobodna da to zajedno izgrckamo.. i da predjem na tebe Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 08, 2009 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Batice pa na sta lici sve ovo Laughing Laughing Laughing imas srece nemam ovde onog smajlica koji te lupa po glavi Embarassed Laughing Laughing Laughing

Cisto navratila da ti naglasim da zelim da imam "Snajkicu" a ne nekakvu "musku snajku" Confused Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tuzicu te caletu videces svog Boga da znas Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> *** Kutak Jedinstvenog i Ludog Nam DJ-a Hot Cherry-ja*** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon