www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kolačić sudbine ;)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~
::  
Autor Poruka
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 12, 2009 11:00 am    Naslov poruke: Kolačić sudbine ;) Na vrh strane Na dno strane

Ponekad uz kafu izmamice vam osmeh... Wink

http://www.astrolook.com/kolacici.shtml



_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuvajte se samoljublja, sebicnosti ili egoizma, jer vrtite se u krug oko samoga sebe. Na kraju, mogli bi da se "ugrizete za vlastiti rep".
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko veruje da se dobre i lepe stvari desavaju drugome, obicno prodje pored svoje srece i ne prepoznavsi je.

_________________
~Duo de la muerte~
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za danas; a izabrah trouglasti Smile --> Covek koji ima svoje principe i jasan cilj pred sobom; i pridrzava ih se, ne moze izgubiti bitku na bilo kom polju. Najjaca tacka oslonca i snage je u Vama.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postali ste suvise nepoverljivi i pesimista, jer vise ne zivote komotno ili onako kao sto je samo Vama odgovaralo.

Rolling Eyes Istina Rolling Eyes

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko veruje da se dobre i lepe stvari desavaju drugome, obicno prodje pored svoje srece i ne prepoznavsi je.

Arrow Nevjerojatno... Neutral
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako cete shvatiti sustinu stvari ili istinu, tek kada ona postane Vase orudje. Istina je najjaca i zato mnogi nemaju snage - da se late tog orudja ili oruzja!

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 17, 2009 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas budite optimista, ali se uzdrzite od nerealnih ocekivanja. Morate imati "pokrice" za ono sto cinite i ocekujete od drugih.
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 18, 2009 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I najaci bedem ili kuca se moze srusiti iznutra. U sustini najveca opasnost uvek dolazi iznutra, a ne spolja. Nemojte zavaravati sami sebe.


Sta cu sada sa ovim Rolling Eyes

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 18, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je ovo... suicidni kolaci Laughing Laughing Laughing

Valjda imam ravo da ne pisem sta su me rikla... Vidi se da je laz.. Skeptik Laughing Laughing Laughing

_________________

 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 18, 2009 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista se trudite da izgledate sjajno, ali sreca dolazi iznutra. Nekoga mozete obmanuti, ali ne i one koji Vas dobro poznaju.

_________________


Poslednja prepravka: ---X---GIRL datum Ned Okt 18, 2009 7:46 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 18, 2009 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nalazite se pred velikim iskusenjem, ali bez pravih izazova nema ni zadovoljstva. Odaberite resenje koje ce Vas uciniti srecnom, zadovoljnom i ponosnom osobom.

ohohoh, istina Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~ -> Kolačić sudbine ;) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon