www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suzana Jovanović
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 7:25 pm    Naslov poruke: Suzana Jovanović Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu virovat da nema ova tema!!!!

Šta reć o ovoj plavokosoj barbici jakog i zvučnog glasa?

Suzana Jovanović je rođena u Beogradu.
1994. izdaje prvi album.
Snimila je nekoliko dueta sa Jašarom Ahmedovskim te bila back vocal Stojanki Novakovic i Nataši Đorđević.
Njeni hitovi i danas se pjevaju i sviraju.
Ipak da izdvojimo nekoliko najjačih!
Poslaću ti ljubav, Plakala bih i bez suza, Džabe care, Kad bi znao kako mi je, Đavo, te onaj najuspješniji Plavuša, Vidi se iz aviona, Sokole ..itd..

Poslacu ti ljubav (1994)
Rodjeni u pravo vreme (1995)
Ko me jednom prevari (1996)
Plakala bih i bez suza (1997)
Didarla (1998)
Prsten sudbine (1999)
Blago za robiju (2001)
Ne izlazi sunce zbog tebe (2002)

Kakvo je vaše mišljenje o ovoj pjevačici?




 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 22, 2009 1:19 pm    Naslov poruke: ko me jednom prevari Na vrh strane Na dno strane

Odlicna pevacica, ima mocan glas. Ona je otkrice cuvenog frulasha Bore Dugica, on joj je napisao prvi hit "Maramce svileno", da ne zna da peva sigurno Bora sa njom ne bi snimao tada, on je jako probirljiv kad su u pitanju pevaci narodne muzike.
Poznata je po tome shto je bila devojka i verenica harmonikasha Baneta Vasica ( harmonikash Juznog Vetra).
Ziveli su zajedno, bili vereni, ljubeli se u usta jezicima, on joj je sredio da dodje u Juzni Vetar i snimi ploce sa Miletom Basom.
onda je napravila istu greshku kao i Jashar Ahmedovski: preshla je u Grand , jer je smatrala da ce imati mnogo vishe tezgi ako ode u tu muzicku kucu koja ima mnogo jaku reklamu. Tu se upoznala sa Sashom Popovicem i kasnije se udala za njega.
Ipak, mnogo su joj bolje pesme bile dok je radila sa Juznim Vetrom.
Ima isti problem kao i vecina dobrih pevaca, nikako da joj napishu adekvatne pesme koje ce kvalitetom da isprate njne vokalne sposobnosti.

Naj pesme su joj, po mom mishljenju, Ko me jednom prevari i Nema kajanja.
ko me jednom prevari

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 22, 2009 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...


ajde izdvojila bih 2 koje su mi se svidele, samo toliko

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
devill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2011 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene zanima samo jedna stvar u jednom listu izjavila je da je prva ploca bila Maramce svileno ali na zalost ta ploca ne moze da se pronadje. Ima li neko kakvu informaciju vezanu za to. Omiljena moja pesma je Nekad si mi bio nada sa te ploce.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2011 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad vidio niti kad cuo...koje ta zanasu... Shocked
za koga ona pjeva... Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2011 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ime i prezime mi je nešto poznato, ali dotičnu i njene pjesme zaista ne poznajem, i mislim da ću vjerovati sudu posta iznad mene, pošto osoba uznad zna šta je dobra muzika i ne želim uopšte da damu "guglujem" odnosno "jutjubujem" pa da se ospem!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Suzana Jovanović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon