www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isidora Bjelica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja je volim zato sto nema dlake na jeziku...procitala sam dosta njenih knjiga i sve su mi se dopale,neke manje neke vise ali uglavnom su mi zanimljive... Wink

 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od nasih najkontraverznije spisateljice,jedino mi se njena vulgarnost nesvidja.
Knjige su je dobre i zene je Lik.
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

procitala sam njenu knjigu ''novac,strasti i lazi'' i dopala mi se...

_________________
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super su joj knjige................ali i ovako kad je vidite uvek je nasmejana, u zargonu opicena, zmaj............malo nekad preteruje sa psovkama, ali koji prosecni srbin to ne radi

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost nisam od nje jos nista procitala(sramota Crying or Very sad ),ali obavezno cu to
uskorije vreme uraditi,sva mi je originalana i neifolirana,vidim ima
razlicitih misljenja o njenom pianju ocekujem he he da
ce se meni svideti bas je cool zena nema sta

_________________
vera,ljubav,nada
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ne zivi u srbiji bila bi mnogo prihvacenija od strane srba.ali mi smo narod koji obozava da pljuje po svome.19. i 20. vek su prosli,nema nama vise nasih straih dobrij pisaca(crnjanski,andric,kostic).
ona je sasvim u redu ,prvo kao zena,a drugo kao pisac.to sto ona sme da kaze ono sto neko ne sme joj je najveca greska.jer ljudi vremenom gledajuci nekoga kako javno kazuje svoje misljenje zatupljuju svoje mizerne mozdane celije i padaju u zavist...sto oni sami ne mogu da iskazuju svoje misljenje...
sve u svemu,hteo bih da je upoznam i da je pitam par pitanja..

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pročitala sam samo jednu njenu knjigu, Ljubav u Tunisu ili Egiptu, ili tako nešto. Uglavnom, radi se o tri generacije žena (devojka, majka i baka) koje su zajedno otišle na letovanje, i sve tri su doživele neko romantično/ljubavno iskustvo) Nije mi se dopala knjiga, i dalje nisam čitala, što je možda i greška, jer, uopšte nemam neko loše mišljenje o njoj. Psuje? Zar mi ne psujemo? Iako često upotrebljava reč "kre*e", ne čini je to manjim čovekom. OOO, mnogo njih isto to izgovore, javno. Samo, ne kažu "kre*e", nego "ono" i svi mi znamo šta to znači, ali to nije vulgarno, jer uvek je bilo bitno ono kako izgleda, a ne ono koje mu je značenje. I još jedna stvar, ja je nikada ne bih poredila sa Agatom, mislim da je jasno i zašto.

Pozdrav svima Very Happy

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala sam neke njene i knjige i najvise mi se dopala "Ljubav u Tunisu"

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da procitala sam par njenih knjiga, sasvim su Ok.
Niti vrhunska knjizevost ali ni ljubani sund romani
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svim fanovima i onima koji to nisu Isidore Bjelice.Zelim da pitam da li ima njenih knjiga koje su dostupne za free download sa interneta u nekom od elektronskih formatapdf,doc....
Nisam citao nazalost nijednu njenu knjigu ali nameravam da pocnem sto pre.
Pozdrav od Nikole ! ! !
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2007 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji hriscanin-vrh vrhova
Savremeni srpski Zil Vern-20000 milja pod morem. Bez komercijalizacije i efekata,sa mnogo emocija i prorockih nadahnuca.
BODE U SRCE
Pogled u buducnost nas jadnika.Verujem joj jer mi se takvo slicno predskazanje i ucinilo jednom pre nego sto je knjigu objavila.Nisam verovala da "posle svega sto se dogodilo" u Nas ima takvih umova.
Njena dela su ipak naspram gorcine u njenom glasu velika i cestita.

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto je tema Isidora Bjelica, a ne Dela Isidore Bjelice, preneću vam njene reči iz jedne tv emisije:

Kad vam neko kaže J*bi se, vi se uvredite. Ako tu radnju inače radite veoma rado, ne vidim zašto vas to vređa. Zar ne pomislite da vam taj neko samo želi ugodno veče?

Nisam citirala, pisala sam po pamćenju, i ima tu nečega... Zavisi kako na to gledate Very Happy

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Isidora Bjelica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon