www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Studentske zurke
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Studentske zurke Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o njima? Dali je to idealan nacin da se ljudi druze? Dali samo studenti posecuju te zurke? Dali odlazite na njih?

 
konjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobre su, bude raznih ljudi, mada vecinom studenata. Mozda nije idealan nacin za druzenje ljudi, ali jedan od nacina jest.

_________________
powered by konjo (c) 2005
 
dacacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 53
Mesto: Leskovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno je da se ljudi zdruze i to najbolje da se polovina unakrsno znaju, onda se i ona druga polovina medjusobno zdruzi sa onima koji se neznaju i tako sve unakrsno.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni i nisu nesto. Obicno se odrzavaju na mestima na koja ne izlazim i uz muziku koja meni ne prija.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Nikola-ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 27
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je prava stvar dok traje studentski život. Meni barem je bilo puno bolje dok sam studirao nego u srednjoj školi, a jedan od razloga su i žurke. Nađe se društvo i ode na neku žurku. Najčešće su ih organizirali regionalni klubovi studenata pa pronađeš neku gdje ti odgovara mentalitet ljudi i muzika.
Uglavnom svakako probati otići barem na tri žurke da se ne desi slučajno jedna loša pa da se misli da su sve takove.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim te zurkice...I ni jedna do sad mi nije bila losa bas iz razloga sto sam uvek bila u drustvu ljudi koje volim i zbog kojih sam i otisla tamo. Mada tu sad vise nije rec o samoj zurci kao subjektu, vec o izlasku ljudi koji idu da se lepo provedu negde zajedno...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš ovaj petak je brucošijada PMF-a u bugaloo-u, pa tko je iz Zagreba i voli slušat Edu Maajku, neka svrati! Mr. Green Čini mi se da je upad 15kn za brucoše (bez X-ice ili indexa ne puštaju) i 60kn za ostale studente Mr. Green

Inače, mrzim te studentska zabave, "žurke", party-e, ili kako ih već nazvati.... Sad
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bila na par studentskih zurki i nisam nesto zadovoljna...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
beat_radio_88mhz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi kako koja, a i od raspolozenja drustva, a najvise (po meni) od muzike
 
idza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 65

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno danas je toliko tih studentskih zurki da je malo teze naci dobru jer svaki drugi lokal zurku van vikenda nazove studentskom da bi doslo nesto gostiju da im dernu koji dinar
 
boksha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je dobro na zurkama, isao sam na barem 15-ak, i nikad se nisam smorio
 
bobem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 46
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uuuuuuuuuuuuu....'de me nadje zurke,ludilo,provod....svaka zurkica je dobro dosla...muvanje,zezanje,cirkanje.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Studentske zurke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon