www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izbjeljivanje zuba
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 5:09 pm    Naslov poruke: Izbjeljivanje zuba Na vrh strane Na dno strane

Jel' radio netko od vas izbjeljivanje zuba i koliko je kostalo?
Interesira me ovdje u Beogradu gdje ima da se uradi i koliko uopce ta belina traje?

Isto tak me i interesira mogu li mi obrusiti i zaobliti zube, uvijek su mi bili zaobljeni i sjajni, a nest od ljeta kao da je svaki kvrcnut Laughing


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja zubarka odbija da radi beljenje zivog zuba, znaci izbeljuje samo one kojima je zivac izvadjen...po njenim recima, ako ti gledj nije pre toga bila ostecena, posle beljenja ce sigurno biti

ja sam radila beljenje jednog zuba...zadovoljna sam kako je ispalo...mislim da me je kostalo samo beljenje nekih 60tak evra (radi se u vise faza, svaka se zasebno placa tako da ne garantujem da je tacno tolika cena, al tu je negde) plus nekih 2500 punjenje kanala nakon beljenja i oko 2000 plomba na kraju...

e sad, koliko traje...nemam pojma...trajno resenje sigurno nije, ali mislim da sam nekoliko godina mirna...tj nadam se

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radila sam pre par dana obično skidanje kamenca i to sa neka donja dva zuba jer zbog fiksne proteze ne mogu da operem zube dobro, uprkos specijalnim četkicama, pa se kamenac stvorio.

Što se tiče izbeljivanja, moja sestra ga je radila pre nekoliko meseci sigruno, i i dan danas su joj zubi predivno beli.
Kaže da je jako mučno i neprijatno, ima nekih fora tipa pljuvačke ne sme da ima i tako to...
Kažu i da oštećuje gledj i bla bla.
Što se cene tiče to je nisam pitala ali mislim da je bilo oko 3 000 dinara.

A pa sad,štetimo svakom delu svog tela, otprilike, šta sad.
Ako su zubi baš žuti ja mislim da se isplati ići na izbeljivanje.
Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
MalenoFL23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2009
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 6:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas da kupis naljepnice za izbljeljivanje zuba traje dugo a moras to da stavljas 2 puta dnevno po 30 minuta i super je
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nije isuviše težak slučaj, najbolje bi bilo da opereš zube sa sodom bikarbonom. Samo malo umočiš nakvašenu četkicu na sodu bikarbonu i opereš.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 12, 2009 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i ja mislim, da je soda bikarbona u kombinaciji sa sokom iz limuna
sasvim dovoljna...Opet ako su zubi baš žuti od duvana e tu može samo da pomogne
poliranje,koje se vrši ultrazvučnim metodama i pjeskarenjem,
obično se koristi pijesak sa više različitih ukusa...
Ja sam radio dva puta do sada poliranje,ali prvi put su mi to radili sa nekakvom pastom
i bilo je ružno iskustvo,to je bilo negdje oko 2000 g,a ovo poliranje pomoću pijeska sam
radio pre dve godine i mnogo je bolje i bjelje,ali i nije baš prijatno dok lupka pijesak pod pritiskom po zubima...Platio sam oko 30 km ili ti 15 evra po vilici...
Izbjeljivanje zuba,je mnogo skuplje i kreće se oko 1000 evra ali jeste baš bjeljenje...
Ali odvratno bijeli zubi budu poslije tog zahvata,ono prvo što ti padne napamet je da su zubi vještački...Poliranje može da se radi dva puta u godinu dana
i uopšte ne oštećuje gleđ...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Izbjeljivanje zuba Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon