www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Za urednički tim domacide
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
mikicamikic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Feb 2009
Poruke: 1
Mesto: Borovo

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 20, 2009 10:27 am    Naslov poruke: Za urednički tim domacide Na vrh strane Na dno strane

Ovako za početak odlični ste - NAJBOLJI STE.javascript:emoticon('') Bio bih jako zadovoljan kada bi nabavili još Tošinih spotova jel sam njegov fan od samog početka a od vas sam donwoldao njegove nove pesme koje sam jedva dočekao da stavite na sajt. pa vas molim ako možete da se potrudite jel mi se stvarno neda da tražim na nekim drugim stranama jel se moram registrovati i sve to a to me jako smara kod vas sam odmah uključen čim upalim računar.

Veliki pozdrav i nadam se da ćete mi ispuniti želju.
Hvala Very Happy javascript:emoticon('Very Happy')



_________________
miroslave ,bekrijo sve si pare popijo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Za urednički tim domacide Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon