www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pijandura samo jednom ili za stalno?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 3:27 am    Naslov poruke: Pijandura samo jednom ili za stalno? Na vrh strane Na dno strane

E ovako devojke sta bi vi uradile u sledecoj situaciji:

Krenuli ste sa jednim deckom pre 7 dana. On je super ovako, ponasa se normalno. Doduse mladji je 4 godine od vas. Ali ovako je zaista super, trudi se da sazna dosta o vama, pazljiv je, nije ljubomoran i vidite da mu se jako svidjate. Uz to, zajedno i radite. E sad, osoba sa posla vas je pozvala na njenu zurku. Tamo stizete sa najboljim drugom, i vas decko je tamo. Pre toga se niste videli 3 dana, a culi ste se svaki dan. U toku zurke, skontate da se vas decko toliko napio (flasu vodke za 20 min) i pokusavate da mu kazete da malo izadje, popije malo vode, a on odbija dok vas non stop drzi za ruku i priblizuje sebi (sedite sa njegove desne strane). Odjednom on stavi njegovu ruku na usta i povrati naravno sve po vama (nije jeo nista, tako da je izasla samo vodka - srecom). Sad sledi nesto malo gore, on se ustaje, pada na pod u kuhinji i opet povraca, odpuza do vrata i lezi pred vratima. Vi ste vec besni, sapirete sve sa sebe, drugi idu da vide jel ok i vracaju se sa porukom da zeli vas da vidi i da PLACE. Izadjete, on place, kaze da mu je zao, da mu se stvarno svidjate i da misli da je sve pokvario. Posle zove, izvinjava se...a ja..sam ga ostavila.
Moje pitanje je, dali bi oprostili to sto vas je obrukao pred prijateljima, sto je povratio po vama (i naravno svima na poslu rekao o tome). Neki su govorili da to nije razlog za raskid, ali ja mislim da tako rano u vezi ne bi trebalo da prolazim kroz to i da ga lecim na zabavama. Sta vi mislite?

P.S Zaboravila sam da dodam da je celo vece govorio kako se nikad nije toliko napio i da se ustvari toliko napio jer je znao da ja dolazim na tu zurku i da ce da me vidi Smile



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Krenuli ste sa jednim deckom pre 7 dana. On je super ovako, ponasa se normalno. Doduse mladji je 4 godine od vas. Ali ovako je zaista super, trudi se da sazna dosta o vama, pazljiv je, nije ljubomoran i vidite da mu se jako svidjate. Uz to, zajedno i radite. E sad, osoba sa posla vas je pozvala na njenu zurku. Tamo stizete sa najboljim drugom, i vas decko je tamo. Pre toga se niste videli 3 dana, a culi ste se svaki dan. U toku zurke, skontate da se vas decko toliko napio (flasu vodke za 20 min) i pokusavate da mu kazete da malo izadje, popije malo vode, a on odbija dok vas non stop drzi za ruku i priblizuje sebi (sedite sa njegove desne strane). Odjednom on stavi njegovu ruku na usta i povrati naravno sve po vama (nije jeo nista, tako da je izasla samo vodka - srecom). Sad sledi nesto malo gore, on se ustaje, pada na pod u kuhinji i opet povraca, odpuza do vrata i lezi pred vratima. Vi ste vec besni, sapirete sve sa sebe, drugi idu da vide jel ok i vracaju se sa porukom da zeli vas da vidi i da PLACE. Izadjete, on place, kaze da mu je zao, da mu se stvarno svidjate i da misli da je sve pokvario. Posle zove, izvinjava se...a ja..sam ga ostavila.



Obrati pažnju samo na jednu rečenicu, podvučena je. Veruj mi to objašnjava sve (napijanje, detinjasto ponašanje, nezreo u smislu njegovog razmišljanja da je fascinantan ako se napija).


Citat:
P.S Zaboravila sam da dodam da je celo vece govorio kako se nikad nije toliko napio i da se ustvari toliko napio jer je znao da ja dolazim na tu zurku i da ce da me vidi


Običan izgovor, pokušava ispasti faca, trulo zar ne?

Citat:
Moje pitanje je, dali bi oprostili to sto vas je obrukao pred prijateljima, sto je povratio po vama (i naravno svima na poslu rekao o tome). Neki su govorili da to nije razlog za raskid, ali ja mislim da tako rano u vezi ne bi trebalo da prolazim kroz to i da ga lecim na zabavama. Sta vi mislite?


Ispravno si postupila, nije dovoljno zreo čim se tako ponašao. Nisi ga ni dobro upoznala, a ostavio je užasnu sliku o sebi. Ja to ne bih trpela. Kad odraste nek mi priđe, do tad zbogom. Smile
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znamo se mi vec duze vreme... Smile

Hvala na savetu

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto sad, dogodilo se kazes -jednom- pa ako se dovoljno svidjate jedno drugom i ako se izvinjavao zakaj bi raskidali. ako je takav cesto, onda je to drugo, ako se to dogodilo jednom, mos misliti, svi imamo neke blamove i problemcice koji se daju rjesiti ako se covjek dovoljno potrudi i svidja toj osobi.
Wink
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow To šta ti je Queen podcrtala možeš bacit u kantu za smeće Wink
Momci od 18 znaju bit zreliji od onih od 25 - provjereno Wink

Ok, vidim nije lagana situacija, al nije ni teška..
Šta Bože moj, mali se napio, povratio, normalno je to sve ..
( Da se nadovežem na Queen u vezi opijanja )
Citat:
Veruj mi to objašnjava sve (napijanje, detinjasto ponašanje, nezreo u smislu njegovog razmišljanja da je fascinantan ako se napija).


.. uopće nemaju njegove veze s opijanjem.
Ja imam 20 pa se opijam kad mi prne, i šta sad? To treba značit da sam nezrela i da mislim da sam fascinantna ako se opijem? Hahahahhaaa ....
Ajmo dalje, moja rodica od 26 godina se također opija kad joj prne, dal bi to treba također značiti da je nezrela i da misli da je fantastična ako se opije?

Opijanje nema veze s godinama. To je ono šta ćeš radit s 14 i 17, 19, 22, 24, 28, 30, itd..

Moj ti je savjet ovako .. ako već vidiš da se momak zagrijao za tebe a i ti za njega, daj mu šansu. *ebiga, da si se ti napila ka guska i po njemu povratila on bi ti vjerovatno držao kosu i tješio te? ( tako je meni bilo jednom prilikom Very Happy), tako da.. ukoliko vjeruješ da nešto može biti između vas, moj ti savjet zaboravi to i daj mu priliku, naravno možeš ga zajebavat da je pijandura i samim time mu dat do znanja da se ne ljutiš, al također mu objasni da ako to napravi sljedeći put da će ti sam plaćat kemijsko Wink


[Edit by Car Dusan-Silni: Reči napisane u ovoj poruci koje otkrivaju licni identitet clanova foruma bez njihove saglasnosti, su izmenjene]
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti idealna...a posto sam i ja vec skontala da sam malo preterala, sad mi treba savet kako da ga vratim hahahaha

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 5:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozovi ga na pice. ^
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha bas si duhovit Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne ono, ozbiljno, pozovi ga da porazgovarate, reci mu da se nikada nisi sretala sa... "tako necim" i da nisi znala kako da reagujesh. ^

my 2 cents Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Hvala ti idealna...a posto sam i ja vec skontala da sam malo preterala, sad mi treba savet kako da ga vratim hahahaha



Pa sigurno mu neće bit mrsko ako mu se javiš bilo kako.
Ako znaš di živi,ajde pa mu pjevaj serenadu, ili bacaj kamenčiće od prozor Embarassed ( ovo govori romantika iz mene Laughing )

A možeš ga i zovnit ili mu poslat sms, i lipo kažeš kao voljela bih s tobom popričat, pa da se nađemo tu i tu i eto.

Ili ako recimo ideš vani večeras, a znaš di će on biti vani, lipo odeš do njega vani i ja mislin da ti je ovo najlakša opcija.. mrak, muzika, vi .. Embarassed Embarassed Razz - lipo mu šapneš da ti je žao i cmokni ga, ma nemoraš ga ni cmoknit podragaj ga rukom po kosi, i mali će past ko trešnja u vodu. Mr. Green Mr. Green
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu je samo jedan mali problem. Mi zajedno radimo i otkad smo raskinuli nismo ni pricali, samo prodjemo jedno pored drugog. Na msnu me je stavio na block, a moju drugaricu non stop pita za mene...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2009 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Tu je samo jedan mali problem. Mi zajedno radimo i otkad smo raskinuli nismo ni pricali, samo prodjemo jedno pored drugog. Na msnu me je stavio na block, a moju drugaricu non stop pita za mene...



Hmmm.. pa daj onda mu priđi sama na poslu npr za vrijeme ručka, pauze, il šta ja znan, i reci mu da morate razgovarat ...

Pravo u sridu. Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Pijandura samo jednom ili za stalno? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon