www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

•Raziel@Nosgoth se popeo na 2.stepenik•
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: •Raziel@Nosgoth se popeo na 2.stepenik• Na vrh strane Na dno strane

Neopaženo si se uvukao u ovaj naš Internet kutak, ali je tvoje prisustvo sve sem neprimetnog Wink Tvoja originalnost, predusretljivost i kvalitet su ono što te čini jednim od retkih posetilaca ovih krajeva koje neizmerno cenim Very Happy Milo mi je da te imam, stoga - tread softly... Wink





_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam Kolega predjeni spratic, samo tako Wink

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke i od mene Wink Bravo!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaaa evo ga moj nabavljač pesama Embarassed Embarassed Razz

Čestitam ti druže ii samo napred Very Happy
Da još ispunjavaš muzičke želje Mr. Green Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene cestitke i sa moje strane,pozzzzz i samo napred Wink
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 1:40 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee, I thank you from the heart for every carefully chosen letter you have written above... Idea
I take just as much pleasure in your sole presence in this virtual world and hope to enjoy it for many years yet to come... Cool
As aggrandized the attributes you have accredited me with may be, I truly appreciate the acknowledgment and will continue to aspire to achieve the quality you speak of...
Treading this far has been most rewarding, making the rest of the journey a challenge one cannot afford to miss... Wink





anchi22, nextajox, ¤ Idealno_losha ¤ i Francuskinja, veliko hvala na cestitkama! Very Happy Kod mene se ovo penjanje desava jednom godisnje, u proseku, pa mi je utoliko draza ova cestitka od vas... Mr. Green I, nextajox, nista ne brini - bice "tvoj diler pesmama" tu jos uvek, samo ti iskaj i ne boj se! Razz

Hvala puno, drustvo! Very Happy

_________________
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke i sa moje strane... Samo napred... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast Laughing čestitam od srca Wink


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 4:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke, kolega! Cool

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 10:13 am    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

Lane86, Jejaorka i coco_bill, drago mi je sto i vas vidim u ovoj temi! Hvala na cestitkama, mada sudeci po vec sadasnjem broju postova u odnosu na onaj kada je ova tema otvorena, bice potrebno i manje od godinu dana do sledeceg stepenika. Mr. Green Sta cu, tezak je ovaj moderatorski 'lebac! Laughing Very Happy Razz Mr. Green Smile Wink

Hvala jos jednom!

_________________
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 01, 2009 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ... samo napred Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, kasnis nekih 2 meseca, al' hvala u svakom slucaju. Razz Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> •Raziel@Nosgoth se popeo na 2.stepenik• Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon