www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Neda Ukraden
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 08, 2009 2:09 pm    Naslov poruke: Neda Ukraden Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu vjerovati da nije otvorena tema za ovu kraljicu! Istina, dugo nisam bila na pregledu, možda mi se dioptrija povećala pa ne vidim dobro...Rolling Eyes Confused Laughing Laughing

Dakle, Neda Ukraden - bosansko-hercegovačka pjevačica zabavne glazbe, popularna na prostoru cijele bivše države... Završila dva fakulteta i glazbenu školu... Tokom svoje bogate glazbene karijere, osvojila je brojne nagrade, prodala više od 5 milijuna nosača zvukova!

Što mislite o njoj, slušate li rado njene pjesme...?


 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 08, 2009 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim je. Mozda volim do 3 njene pesme koje su mi onako OK, i koje rado poslusam.. al ostalo.. Confused

Ne znam sto mi je tako antipaticna. Confused

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 08, 2009 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno volim njenu pesmu Srećo moja,a i ova nova Naj,naj se zove valjda je vrlo simpatična Very Happy

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko mi se desi da slusam njene pesme ali moram priznati da je mnogo talentovana pevacica.
Ima dosta lepih pesama : Zora je, Zivot sam promjenila, Stvarno se isplatilo ali moja omiljena pesma ostaje "Nisam ti ja bas bilo ko".


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Pet Jun 12, 2009 5:57 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Retko mi se desi da slusam njene pesme ali moram priznati da je mnogo talentovana pevacica.
Ima dosta lepih pesama : Zora je, Zivot sam promjenila, Stvarno se isplatilo ali moja omiljena pesma ostaje "Nisam ti ja bas bilo ko".



Slažem se s ovim ... Nisam ti je baš bilo ko - bezvremenski klasik. Wink
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zora je joj je vrh vrhova pjesma Exclamation
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogla bi Neda malo razmisliti o svojim godinama.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam generacija koja je odrastala uz ta imena poput Nede, Čole, Tereze Kesovije, Lea Matrina...da ne nabrajam dalje, odosmo u beskraj, samo bi se imena nizala. Ali, eto, nju nisam nikada ni slušala, niti me je privlačila ta boja glasa koju je imala, uvijek me je iritirao, a jedina pjesma koje se sjećam je "Zora je svanula," jer se neprekidno vrtila na svim radio-stanicama tadašnje Juge i to je sve što pamtim. Pjevala je u početku kao vokal grupe "Kamen na kamen", da i ovo pomenem, pošto ste svi već mlađi i taj podatak možda i ne znate, a nije zgoreg naučiti bar onima koji je vole i cijene.
Ne kažem da nema kvalitet, jednostavno samo smatram da je njeno ime malo preuveličano u odnosu na njene vokalne mogućnosti i to je sve.Neko je ovdje pomenuo i njen izgled, to je najmanje sad bitno, jer u vremenu iz kog je pamtim, bila je prelijepa i djevojka i žena, ali to nije mijenjalo moje lično mišljenje o njoj kao pjevačici.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 03, 2010 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu reci da je nesto spec slusam, ali na ovom poslednjem albumu ima par opasno dobrih pesama kojima se iskupila za sve promasaje u karijeri (a bilo ih je)

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 03, 2010 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim Nedu Ukraden,ona dugo traje,svaka joj cast..Ima dosta lepih
pesama,rado je slusam..kad sam bila mala,mislila sam da je prava dama,i da cu kad odrastem,i ja se tako lepo oblaciti..Dopada mi se njen stil kako pevanja,tako i stajlinga..Jedna od retkih pevacica koja ima zavrsena 2 faxa..Zelim joj da jos dugo traje,divim joj se.. New Spiral Laughing Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Neda Ukraden Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon