www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sretna tuga
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 4:28 am    Naslov poruke: Sretna tuga Na vrh strane Na dno strane

Sentiment uzivanja u necem lijepom a tuznom, npr. muzici, ja to zovem sretnom tugom.

Sa srecom je lako. Leprsava kakva jest, sreca ima jedinstveno raznovrstan ritam. No s tugom je drugacije. Yin i Yang, sreca i tuga, jedno bez drugog ne bi vrijedilo.

Vrijednost zivota je u prozivljavanju svih njegovih nijansi. Nekad trebam tugu (upravo sad) u cocktailu s pozeljenom osamljenoscu i zrncima nekih sentimentalnih pjesama o ljubavi i slatkom boli koja dolazi s njom.

Jeste li kad "sretno tuzni"?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, da jesam alii.. ne volim te trenutke, i nikako il' jako teshko mogu da uzivam u njima, previshe gushe..

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam.
I naprotiv, ne guse me takvi trenuci.. mnogo puta mi je na neki nacin to potrebno, taj osecaj gorke srece.
Olaksavajuce, kako god to zvucalo.

Npr. naveo si muziku, da, za mene je muzika sretna tuga i prija mi.
 
pepeljuga21veka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 24 Jun 2009
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretna tuga, tuzna sreca
postoje oba stanja

_________________
Mozete da me mrzite, mmozete da me volite ali morate da me postujete
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sretna tuga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon