www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oženi mlađu i živi kao kornjača
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 9:59 pm    Naslov poruke: Oženi mlađu i živi kao kornjača Na vrh strane Na dno strane

Najnovije istraživanje nemačkog instituta Maks Plank pokazalo je da muškarci žive duže ukoliko se ožene mlađom ženom.

Šanse da muškarac ranije umre mogu se smanjiti za petinu ako je supruga 15 do 17 godina mlađa od njega. Rizik od prerane smrti se smanjuje za 11 odsto kada je partnerka mlađa od muškarca sedam do devet godina.

Istraživanje je pokazalo i da muškarci koji se ožene starijom ženom imaju veće šanse da umru ranije.

Što se, pak, žena tiče, starosno doba njenih partnera nema nikakvog uticaja na dužinu njenog životnog veka.

One čiji su muževi stariji ili mlađi sedam do devet godina imaju 20 odsto veće šanse da umru ranije, a ukoliko je razlika 15 do 17 godina, šanse za to su čak 30 odsto veće.

Naučnici navode da su brojke koje idu u korist muškarcima rezultat prirodne selekcije. Drugim rečima, samo najzdraviji, najuspešniji stariji muškarci mogu da privuku mlađe žene.

"Druga teorija je da će se mlađa žena bolje starati o muškarcu, zbog čega će on živeti duže", kazao je portparol nemačkog instituta Sven Drefal, piše londonski Telegraf.

Istraživanjem su obuhvaćeni smrtni slučajevi između 1990. i 2005. na celokupnom stanovništvu Danske.

Muškarci u Evropi u proseku stupaju u brak s tri godine mlađom ženom.

(Tanjug, foto: Guliver/Getty Images)


 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja teorija je da starije zene su iskusnije pa vise zivciraju nas muskarce, nije ni cudo da onda prije umremo. Laughing Mr. Green

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooooo, pa ti ćeš dugo živjeti... Embarassed Laughing Laughing Laughing Razz
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 10, 2009 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise sexa sa mladjom zenom i to je to..
Sex produzuje zivot

_________________
 
Sojcica devojcica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Ovaj moj ima da me nadzivi sto posto..zivce mi pokida,a mislila sam kad se spetljas sa starijim,mirna si. Very Happy Ono stariji,zreliji zna sta hoce od zivota,od drugih,od sebe..E pa od toga malo imas koristi Very Happy

_________________
Moze kafica?
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa! Onda cu brzo da postanem udovica. Moj je mladji od mene. Wink Laughing
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma tesko da ces da zivis duze ako ti je zena mladja 20 godina od tebe... kakvi procenti i procene... bude li mladja 20 godina crci ces ili od vijagre ili od ganjanja kibicera i napadaca oko kuce.... Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Oženi mlađu i živi kao kornjača Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon