www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Estradne vesti ~ (domaća muzika)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2011 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cecina ćerka peva Karleušinu pesmu!

Anastasija Ražnatović rešila je da se ugleda na svoju mamu, pa je prepevala pesmu Olje Karleuše i postavila video na "JuTjub".

Ćerka Cece Ražnatović Anastasija, prepevala je pesmu pevačice Olje Karleuše i postavila video na "JuTjub".

Anastasija je otpevala pesmu "Polje kamilice", tužnu baladu, a ispod videa je napisala:

- Pevam samo deo pesme od Olje Karleuše "Polje kamilice", inače jedne od mojih omiljenih pesama.

Snimak je već zabeležio više od 30.000 pregle!


Polje kamilice





Izvor : S media


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2011 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anabela trudna !

Poznata denserka i njen dečko Aleksandar Nedeljković za osam meseci dobiće podmladak

Uskoro treći put mama!
Anabela Bukva i njen dečko Aleksandar Nedeljković, koji su u vezi od aprila ove godine, uskoro će dobiti prinovu, saznaje Kurir.

Da je trudna, denserka je nedavno saznala.
- Uradila je test za trudnoću i videla da je pozitivan. Bila je veoma iznenađena i zbunjena, ali je to osećanje ubrzo preraslo u sreću. Nije planirala da zatrudni u bliskoj budućnosti, ali se upravo to desilo. Njene ćerke Luna i Nina mnogo se raduju što će uskoro dobiti brata ili sestru - tvrdi naš sagovornik blizak pevačici.

Pozvali smo i Anabelu, koje se na naše „čestitamo“ zbunila:
- Aaa... nemam komentar - prozborila je pevačica, u šoku što smo već saznali lepu vest, i brzo prekinula vezu.




Izvor : Kurir
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kemal Monteno ne priznaje granice: Svi gradovi gde je moja publika, su moji gradovi!

Sarajevski kantautor Kemal Monteno rekao je sinoć u Vranju da je svaki grad bivše Jugoslavije njegov grad jer su tamo njegovi prijatelji i njegova publika. ''Ja sam svoju karijeru gradio u Jugoslaviji u kojoj sada postoje neke granice. One su za mene formalnost, one meni ništa ne znače, jer su svuda u gradovima bivše Jugoslavije moji prijatelji i moja publika“, rekao je Kemal Monteno novinarima. Pre koncerta na kulturnoj manifestaciji ''Stari danu“ u Vranju on je rekao da zbog toga istim žarom peva gde god da dođe: u Beogradu, njegovom Sarajevu, Vranju ili bilo kom drugom gradu. Svoj fenomen na estrdi Kemal Monteno je objasnio spletom srećnih okolnosti, a najpre činjenicama što je iz mešovitog braka i što je rodjen i odrastao u Sarajevu. "Reči moje pesme ’Doli Bel’ najbolje odslikavaju moje odrastanje u Sarajevu. U njoj se kaže da ’nismo imali ništa, al smo imali sve’, a sada imamo sve, ali nemamo ništa", rekao je kantautor.Naravno da je u ćaskanju sa novinarima na red došla i tema o njegovoj pesmi koja mu je zaštitni znak. "Pesma ’Jedne noći u decembru’ ima posebno mesto u mom životu. Napisao sam je 1969. godine, kada sam bio u vojsci, a Branka iz te pesme sada je moja supruga", objasnio je on. Popularni pevac se tokom jednočasovnog razgovora sa novinarima dotakao i pitanja njegovog „naslednika“ u žanru koji je osvojio hiljade poklonika muzike. "U današnjoj estradnoj hiperprodukciji mladi Dušan Svilar gradi jednu ozbiljnu i temeljitu karijeru, sličnu mojoj. On uživa u onome što radi. Zato mi je naša zajednička pesma jako draga, a on mi je, kao što pesma kaže, drag kao da mi je sin", rekao je Kemal Monteno u Vranju.



Izvor ; Svet
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 11:09 am    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

Bajagina pesma hit u Poljskoj!

Poznata pesma Bajage i Instruktora "Verujem - ne verujem" nedavno je dobila poljsku verziju "Ostatnia Nocka", koju je otpevao rok muzičar Maciej Malenčuk u okviru projekta "Yugopolis 2".

Poljska verzija je slična originalnom izvođenju pesme koju je Bajaga objavio na čuvenom albumu "Prodavnica tajni" 1988. godine, a poljski prepev "Verujem - ne verujem" je postao veoma popularan pa je za samo mesec dana 200.000 puta pušten na Jutjubu.

Ovo nije prvi put da su pesme srpskih bendova prepevane na poljski postigle ogroman uspeh. Diskografska kuća "QMMusic" najavila je "Yugopolis 2" kao nastavak uspešnih projekata obrada na poljskom pesama jugoslovenskog rokenrola "Yugoton" (2001) i "Yugopolis - Sloneczna strona miasta" (2007).



Izvor : Svet
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lažne najave za Sašu Matića

U BiH i Hrvatskoj pojavili se sumnjivi plakati koji najavljuju nastupe Saše Matića. Tačne informacije o mojim nastupima nalaze se na mom sajtu, pa proverite, savetuje pevač

FOLK pevač Saša Matić našao se u krajnje nezadivnoj situaciji, jer se širom BiH i Hrvatske najavljuju njegovi nastupi koje nije ugovorio. Zbog njegove velike popularnosti u ovim bivšim jugoslovenskim republikama, vlasnici mnogih diskoteka koriste Matićevo ime kako bi privukli goste i štampaju plakate na kojima najavljuju njegove nastupe. Ovo saznanje i krajnje nekorektan odnos prema pevaču i njegovim obožavaocima, šokiralo je Sašu Matića.

- Ne mogu da verujem čime se sve ljudi služe zarad novca - rekao je ogorčeni Matić. - Volim da nastupam u Bosni i Hrvatskoj i nedavno sam imao letnju turneju po najvećim gradovima ovih bivših jugoslovenskih republika, ali ne želim da moji obožavaoci pomisle da sam ih izneverio, kada dođu na moje lažno najavljene nastupe, i tada se uvere da ne pevam. Tačne informacije o mojima nastupima u narednom periodu mogu se naći isključivo na mom sajtu.



Izvor : Novosti
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena i Ivan pred matičarem

Ovih dana će biti obavljeno crkveno venčanje Jelene Tomašević i Ivana Bosiljčića u intimnijem krugu, a svadbeno veselje zakazano za 6. septembar. Dolazi i Emina Jahović

POSLE crkvenog venčanja, koje će, kako saznajemo, biti obavljeno i proslavljeno ovih dana u krugu porodice i bliskih prijatelja, pevačica Jelena Tomašević i glumac Ivan Bosiljčić prirediće svadbeno veselje i 6. septembra u beogradskom restoranu „Rejnbou“. Na spisku zvanica iz sveta muzike i glume je i pop pevačica Emina Jahović. Ona će nekoliko dana ranije doputovati u Beogradu iz Istanbula, jer će 5. septembra na prestoničkom splavu „River“ promovisati spot za pesmu „Posle mene“, a sutradan će otići Jeleni u svatove. Poznato je da su njih dve dobre prijateljice i da je Emina nekoliko puta ugostila Jelenu u svom domu u Istanbulu, pa je sa velikim zadovoljstvom prihvatila poziv za svadbu. Kako saznajemo, veliku želju da prisustvuje njenom venčanju ima i Eminim suprug, turska pop zvezda Mustafa Sandal, koji Jelenu izuzetno poštuje, ali nije siguran da li će zbog profesionalnih obaveza moći da doputuje u Beograd. Naime, Eminin suprug je član žirija muzičkog šoua „Ja imam talenat“ u Turskoj, koji uskoro počinje da se snima.


Izvor : Novosti
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aca Lukas postao tata četvrti put!


Sonja Vuksanović, supruga popularnog pevača Ace Lukasa porodila se u ranim jutarnjim časovima u privatnoj bolnici u Leverkuzenu i na svet donela zdravu devojčicu Viktoriju.

Pevač Aca Lukas noćas je četvrti put postao tata. Njegova supruga Sonja u 1:20h rodila je devojčicu koja je dugačka 54cm, teška 3900g i ocenjena najvišom ocenom 10/10.
Kako S media portal eskluzivno saznaje beba je rođena dva dana nakon zakazanog termina, a cela porodica željno je iščekivala Sonjin porođaj.

- I beba i mama se osećaju sjajno. Sonja se porodila u privatnoj klinici u Leverkuzenu, a ja sam bio sa njom tokom celog porođaja. Viktorija je prelepa beba, a ja sam ponosni tata - kaže Aca za S media portal i dodaje:
- Imao sam osećaj da će se Sonja poroditi još pre tri dana, bio sam ubeđen da sam u pravu pa sam pratio svaki njen korak i zapitkivao "Jel počelo", "Jel te boli?" "Jel osećaš nešto?", mislim da sam joj se na glavu popeo tolikom brigom.
Sonja će u Nemačkoj ostati još nekoliko nedelja dok beba ne ojača i ne dobije dozvolu lekara da može da putuje. Aca koji je još pre nedelju dana batalio sve nastupe i otišao put Nemačke da bude uz svoju suprugu, ostaće u Leverkuzenu koliko i Sonja.
Aca već ima troje dece iz prethodna dva braka, a Sonja ćerkicu Sofiju, mala Viktorija je njihovo prvo zajedničko dete.
Čestitamo!




Izvor : S media
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anabela jede za dvoje!

Denserka u pauzi snimanja spota „Volim devedesete“ tamanila ražnjiće. Zamalo progutala parče štapića

Anabela Bukva tek što je saznala da je u drugom stanju, a već jede za dvoje! Denserka je nedavno na snimanju spota za festival „Volim devedesete“ na splavu „Fristajler“ svako malo tražila pauzu i žalila se na mučninu i iscrpljenost, piše Kurir.

A tokom pauze Anabela je snimljena kako uživa u pilećim ražnjićima. Pevačica je toliko uživala da nije ni primetila odlomljeno parče štapića, pa se već posle prvog zalogaja zakašljala.

U pomoć joj je priskočio prijatelj i doneo čašu vode. Kad se malo pribrala, nastavila je da tamani piletinu, uz opasku da „ne zna kako se drvo vari“.
- Tačno je da sam doživela malu nezgodu, ali ništa strašno. Ubuduće ću biti obazrivija sa ražnjićima - rekla je kroz smeh Anabela.
Sad kad jede za dvoje, moraće da bude opreznija, što zbog sebe, što zbog bebe koja je na putu.


Izvor : S media
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seka "istačkana" od alergije

Preležala je malariju, a onda je htela da nabaci boju. Ipak, sunce je bilo nemilosrdno prema njoj. Sela Aleksić dobila je alergiju po telu i sada je- istačkana.

- Čim je stigla u Egipat Seka Aleksić se prepustila čarima sunca i mora, ali ne zadugo. Kada se vratila u hotel, na telu je primetila crvene fleke, koje su kod nje izazvale paniku. Iako je potpuno prestala da boravi na suncu, Seki i dalje nije bilo dobro. Alergija se sve više širila- rekao je za Alo dobro obavešten izvor i dodao da je pevačicin dermatolog spakovao kremice i poslao joj u pomoć.

Seka je potvrdila informaciju:

- Tačno je da sam dobila fleke po telu, koje su mi poremetile odmor. Zahvaljujući dermatologu, dobila sam kreme iz Beograda i alergija je odmah sanirana. Još nekoliko dana neću smeti da izlazim na sunce, a kada se fleke potpuno povuku, moći ću da se kupam i sunčam, ali samo u ranim jutarnjim satima ili kasno uveče.


Izvor : S media
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2011 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle Jelene niko više! JK večeras zatvara sezonu u "Trokaderu"!


Jelena Karleuša je otvorila sezonu u Budvi svojim nastupom u klubu “Trokadero”, ali će je i zatvoriti! Iako je jedina u “Trokaderu” nastupala četiri puta ovog leta, JK će izgleda nadmašiti samu sebe time što će večeras nastupiti i peti put! Ovo će ujedno biti i svečano zatvaranje koncertne sezone u „Trokaderu” ovog leta za sve pevače... Bez sumnje, ovo je siguro pokazatelj da JK radi punom parom i puni diskoteke! Ona posle Crne Gore, nastavlja svoju mini turneju. Nastupaće u BIH i Srbiji, ali kako nas obaveštavaju, skoknuće i do Pariza jer i tamo ima zakazan nastup u septembru...



Izvor : Svet
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2011 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nataša Bekvalac: Neću da pričam o Ćazimu!




Poznata pevačica Nataša Bekvalac ponovo se nalazi u žiži javnosti. Ovog puta zbog navodne veze sa kontroverznim biznismenom Ćazimom Osmanijem, koju do sada nije želela da komentariše.

Toliko se buke podiglo oko navodne veze Nataše Bekvalac s albanskim tajkunom Ćazimom Osmanijem, da nam je svako jutro počinjalo sa nekom vešću o njima: Uživaju na jahti, evo ih u noćnom provodu, Nata zvezda Bajrama i slično... Narodu je dosta priča o njima, ali novinari ne žele da čitavu stvar zaborave olako.
Na pitanje Blica da li je tačno da se zabavlja s ovim biznismenom, Nataša je kratko odgovorila:

- To nije nešto o čemu želim da pričam. Ne bih da razgovaram o Ćazimu. Ja uopšteno o tome imam samo jedan odgovor, a to je da ne želim da širim tu temu. Nema potrebe da se o tome priča po novinama.


Ona ne želi da potvrdi, niti da demantuje, ali slike koje su ovih dana osvanule na naslovnim stranama i te kako idu u prilog tvrdnji da Ćazim i Nata uživaju zajedno.
Navodno, Nataša se zbog Ćazima posvađala s roditeljima koji se već tri nedelje nalaze u agoniji. Mama je u depresiji, tata pod lekovima. Kako „Puls” tvrdi, ni njena sestra Kristina nije boljeg raspoloženja. Ona, koja je u svakoj situaciji bila uz svoju sestru Natašu, sada ne želi da komunicira s njom.
Šta je istina a šta laž, saznavaćemo u letu. Iz dana u dan iskrsne neka nova informacija...
Ostanite uključeni, jer ćemo, na žalost ili sreću, kako za koga, i dalje pisati o ovoj "ljubavnoj drami".


(S media)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2011 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Severina: Ne nastupam, ali snimam pesme




Iako je otkazala koncerte, Severina tvrdi da nema rizičnu trudnoću, ali da je odlučila da se pričuva. Ipak, pevačica već snima nove pesme u studiju.

Severina Vučković tvrdi da nije razmažena trudnica i poručuje da će snimati pesme do samog porođaja, koji se očekuje u februaru sledeće godine.

- Posavetovala sam se sa ginekologom i on mi je rekao da sve radim po osećaju jer nemam rizičnu trudnoću. Smanjila sam dosta obaveza i čuvam se, ali isto tako od trudnoće ne pravim bauk. Uživam u njoj! Moja majka je radila sve do samog porođaja, kao što rade mnoge žene. Više neću da nastupam, ali ću raditi u studiju i snimati pesme za novi album, rekla je za hrvatske medije pevačica koja do trudničke pauze ima još tri dogovorena koncerta.

- Nastupam još u Crnoj Gori i Sloveniji, a moj poslednji koncert u Hrvatskoj u ovom periodu biće 9. septembra u Vinkovcima. Mislim da će on za moj bend, moju publiku i mene biti veoma emotivan.

Seve je nedavno nastupala pred 50.000 ljudi u Novom Bečeju, rodnom gradu verenika Milana Popovića, i to sa visokom temperaturom i sa upalom grla, piše Press. O otkazivanju koncerta nije razmišljala.

- Nebrojeno puta pevala sam sa temperaturom i umela bih da kažem da su me publika i koncert ozdravili. To je poseban osećaj. Pevam od desete godine i malo je koncerata koje sam otkazala jer me posao ispunjava i čini vrlo srećnom. Od malih nogu prema poslu osećam veliku ljubav, ali i odgovornost. Pre koncerta osećala sam se bolje, pozitivna energija širila se u koncentričnim krugovima i odlučila sam da ipak pevam, uprkos upali grla. Na bini sam većinu koncerta presedela i shvatila da publici i nisam potrebna. Oni su sami i pevali i plesali umesto mene. Zahvaljujem im se što su mi te večeri pružili puno ljubavi. To je za mene nezaboravan doživljaj, 50.000 duša koje s vama pevaju uglas, rekla je pevačica.



(S media)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> ~ Estradne vesti ~ (domaća muzika) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  sledeća
Strana 35 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon