www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vista service pack 2 ( PROBLEM )
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 23, 2009 1:21 pm    Naslov poruke: Vista service pack 2 ( PROBLEM ) Na vrh strane Na dno strane

Postovanje svima:
Imam problem sa instaliranom vistom ( service pack 2
Naime prije jedno mjeec dana sam dobio poruku da je service pack 2 za vistu spreman za nadogradnju i download
usao sam na tu stranicu i skinuo program
Instalirao sam ga sve je radilo super par sati dok nije poceo da koci kompjuter sam od sebe
uzeo sam nod32 i scenirao da li ima neki virusa medjutim sve je cisto
pa me zanima vase misljenje i iskustvo sa tim da li je zbog toga ili ne
molim pisite sto prije da znam sta da radim
da li da reinstaliram sistem ili ne
Unaprijed hvala Smile


( DAY---WALKER )


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa reinstaliranje ce ti verovatno resiti problem u startu - ali ce opet vremenom doci do istog problema - zato je bolje da vidis sad sta je problem i resis ga. E sad SP2 ja jos uvek nisam instalirao (ne volim Microsoft-ove SP-ove da instaliram cim izadju posto u principu imaju rupe pa cekam malo da zakrpe), trenutno sam idalje na SP1 ali planiram da instaliram i SP2.

Koliko imas ram memorije i koliko ti je u idle stanju zauzeto memorije? Ja imam samo 1 GB tako da se trudim da koristim sto manje procesa i drzim je negde na 40% zauzeca u IDLE rezimu (dakle kad sem windows-ovih servisa nista drugo nije ukljuceno). Realno i 1GB je malo za normalan rad pa cu verovatno vratiti na XP al to nema veze.

Dakle prvo proveri koliko ti Windows guta RAM-a. Onda pokusaj da uocih pravilo kad kompjuter blokira - dakle dal je to neki trenutak kad radis nesto karakteristicno ili bez pravila (ovo prvo je mnogo lepse kad se desi onda znas sta ne treba da radis Very Happy ali nazalost cesci su slucajevi ovog drugog)...

Naravno na kraju, jel imas original Vistu i jesi SP2 skidao preko Windows Update-a ili si skida sa Microsoftovog sajta ili sa nekog treceg? Ako je ovo poslednje u pitanju verovatno nije bio pravi SP2 ... inace pravi SP2 izasao je u maju ove godine dok su se SP2 pojavljivali na nekim levim sajtovima ranije.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 27, 2009 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA sam stavio SP2 preko updatea i nemam nikakvih problema ,sve radi extra,cak sta vise nema vise glupog stavljanja u reliability index disruptive shputdown-a zbog restarta kompa,inace i pre stavljanja sp2 sp1 mi je bio UTD,i stvarno s vistom nikad nisam imao problema od SP1 samo reci hvale,iako trosi mnogo vise resursa od XPa ali je po meni i znatno stabilnija (iskustvvo pri identicnom koriscenju xpa i viste,mnogo cesce sam morao d aobaram xp).

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Vista service pack 2 ( PROBLEM ) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon