www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bljaks
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim prasetinu, przeni kupus sa mesom, i povrce spremano sa mlekom. Ja npr uvek boraniju spremam sa sokom od paradajza i obozavam je tako, dok je moja mama sprema sa mlekom, a to mi je fuj.


_________________
 
nikola_ex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim mnogo masnu hranu,pogotovo kad vidim kako mast kaplje sa nabodene hrane,ili niz usne Mad
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim kuvano meso...

_________________
Република Српска
 
The_Punisher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 19
Mesto: White town, Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boraniju i sutlijash. povratim cim probam.
naravno, i odvojeno Smile
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pasuuuulj definitivno

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad vidim sarmice od zelja, obicno zelje, kelj....pozelenim od muke...
a nesto i meso ne jedem, osim piletine

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja baš sve mogu da pojedem ali RIBU nikako. Gade mi se sve vrste ribe, spremljene na bilo koji način. Nekako mi najviše smeta taj miris... pogotovo ove rečne, a onda tek dolazi ukus, ne znam mislim da ću celu utrobu povratiti kada stavim ribu u usta... Jednostavno ne prima mi organizam ribu!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 5:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ribu,spanac,kelj,pasulj':345:'...muka mi je evo i sad

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
jasnab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 99

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim kuvano meso,boraniju,govedinu,ovcetinu,jagnjetinu,a da bih jela piletinu,moram da budem extra raspolozena,ima jos dosta toga sto ne volim da jedem.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise na svetu mmmmmmrrrrzzzziiimmmm luk...Bljaks :345:

Mrzim i kupus i papriku i buraniju i sve sto se sprema za zimnicu...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najviše mrzim gulas...to mi je bljak...I nevolim bakalar, a to mi mama uvijek sprema za Bozic.... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
nszmduu
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Avg 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim zivu hranu! 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Bljaks Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon