www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li se ikad prejeli....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 12, 2004 4:15 pm    Naslov poruke: Jeste li se ikad prejeli.... Na vrh strane Na dno strane

..do daske, ono da jedva disete....i sta ste tad jeli????


_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da stalno i to smazem celu onu veliku picu pa posle udarim po cokoladnim napolitankama ili domacici pa kola i samo na usi sto mi ne izadje.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bilo je par extremnih situacija kada sam precenio svoje mogucnosti !
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ti?zar je top moguce?

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Nedodirljiva
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 30 Avg 2004
Poruke: 274
Mesto: tu sam negde...

ivorycoast.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami...meni se u zadnje vreme sve cesce desava... Shocked ali dobro... Laughing do leta ce se visak skinuti! Wink (samo sto ne mogu da diseeeeem... :microwave: )

_________________

TEA33
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....š'a je bre to, neko trik-pitanje Rolling Eyes ? Kako da znam da nisam više gladna ukoliko se ne prejedem Mr. Green ?
 
Nancy
Veštica
Veštica



Godine: 41

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 267

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bas preksinoc jela ribu i neku salati koja je super pa mi posle jedno 5-6 sati bilo lose te u tom periodu nisam znala sta cu od sebe Sad Embarassed Crying or Very sad
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se kao pazim da se ne prejedem ...al mi se nekako neki put omakne...hehehe
narocito kad spremim sarmu....ja zaista ne znam koliko mi je dosta...bude i otkopcavanja farmerki i kaisa...al ide se dalje.... Rolling Eyes Mr. Green

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se vise puta... jednom sam se toliko prejela da sutra dan nisam mogla u skolu da idem.... Very Happy
Ustavari isla sam do skole, i odmah sam se vratila.... Wink
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za vikend sam pravila grafce na tafce Very Happy iliti u prevodu pasulj u zemljanoj tavi sa vojvodjanskom sunkicom.....salatu od suvih kuvanih crvenih paprika sa prazilukom ..belim lukom....to se na leskovackom zove trljanica....i brate ubila se od klope...ne da se prejela...no mislim da sam htela da puknem....

_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 26, 2005 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jjjjjjoj juce mi keva napravila 48 kroasana sa ljutin slovackim kulenom i kecapom....lele ala sam se raspao od njih...sve sam pojeo...kako ih vadi iz rerne uzimam i stavljam u tanjir i jedem...ko u pop ciri i pop spiri sa mekikama.... Mr. Green

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce,na 8.mart.Uh nisam mogla posle vecere da disem.Svekrva je napravila sve i svasta i jednostavno nisam mogla da odolim Rolling Eyes

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Jeste li se ikad prejeli.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon