www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Saveti za resevanje sitnih zverki ;)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 1:04 am    Naslov poruke: Saveti za resevanje sitnih zverki ;) Na vrh strane Na dno strane

Posto sam se veoma zainteresovao za aroma terapiju, i kroz puno citanja raznih ideja i recepata, naleteo sam na jedan veoma interesantan recept.


Ako imate problema sa mravima, ne treba vam nikakav otrov. Dovoljno je da kupite dobro i kvalitetno 100% Pepermint etericno ulje, i stvar je resena. Prospite kap dve i povucite prstom liniju, sedite i uzivajte. Very Happy
Mravi ko da udaraju od zid, cim dodju do ulja okrenu se i odu.

Paukovi isto panice kada nalete Pep. ulje. Kazu kada se pomesa sa vodom da postaje otrov, tj. ubije pauka. (To jos nisam probao, al cim budem u mogucnosti, javicu vam da li je istina).

Misevi i pacovi ne podnose miris Pep. ulja, pa se preporucuje da se na neku staru majcu, krpu ili fatu nakapa nekih 5-10 kapi Pep. ulja i postavi na mesto gde mislite da bi mogli da se nadju ti glodari.

U ex-YU nemate kokorace ili sto bi svabe rekli kakalaka Laughing
Po kuhinji po coskovima ili tamo gde mislite gde se nalaze te gadne (al najcistije) bube, stavite na fatu nekih 5 kapi ekaliptusovog ulja.
Znam da tu vise nece doci, al moram jos da testiram da li ih i ubija, posto jedna osoba kaze da je nasla par komada na podu, digli nogice u vazduh. Very Happy

Obavezno posle upotrebe etericnih ulja doooobro oprati ruke.
Ako imate pticu ni po koju cenu ne mojte da otvarate et. ulje u njihovoj blizini, inace ce da dignu kandze u vazduh.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sojcica devojcica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy E ovo moram da probam!Mislim to za bubasvabe.Moje su izgleda mutirale od mog silnog zaprasivanja,pa im sad ni atomka ne bi ic mogla.Cak se ponasaju veoma drcno Mr. Green

_________________
Moze kafica?
 
milan8090
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2008
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 15, 2010 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde mogu da se nabave ta etericna ulja, ili konkretno perpermint ?? Ja sam nasao u apoteci neku mast "biljna rosa" koja sadrzi etericna ulja, pa sam to nosio u skolu i mazao svima po odeljenju, kad je proff usla svi smo plakali Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Saveti za resevanje sitnih zverki ;) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon