www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

los snimak
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
nisam_gost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2009 11:12 am    Naslov poruke: los snimak Na vrh strane Na dno strane

molimo sve koji upload pjesme neka prvo preslusaju snimak te pjesme i onda neka upload !!!! ja skinuo puno pjesmi i u vecine je los snimak !!! pls poZZZ

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2009 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da navedesh primer koja je to vecina pesama mozda? Smile))

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 18, 2009 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
a da navedesh primer koja je to vecina pesama mozda? Smile))


Da... Ja svaku koju sam skinuo je dobra, kod mene je sve u redu Wink \
Reci koja ne valja da vidimo dali je i kod nas problem

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
nisam_gost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

npr
Mitar Miric -988

Tina Ivanovic-mali crni vrag itd ...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da su pesme loshe - to stoji Laughing Laughing Laughing

Al' ne vidim shta fali kvalitetu snimka.
Meni se super cuje.. Rolling Eyes il' je do toga shto ja ne znam kako bi ovo trebalo da zvuci Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod pesme Tine Ivanovic lepo pise da je u pitanju tv rip, samim tim i ocekuje se da je kvalitet pesme losiji, a sto se tice pesme Mitra Mirica, ja stvarno ne znam sta je tu lose, ali naravno, kome se ne svidja uvek moze na noge lagane pa do prvog kioska da kupi original cd i uziva u odlicnom snimku ove kvalitetne domace muzike Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
markotesla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:40 pm    Naslov poruke: Hari Mata Hari - Dok Miljacka Protice Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da verujem pesma Dok Miljacka Protice snimljena je 2008 godine, a cuje se kao da je snimljena 908.Da li uopste postoji normalan snimak?
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je l' u pitanju sledeca pesma?
http://www.domaci.de/download_f_18631_hari_mata_hari_i_drazen_zeric_zera_2007_dok_miljacka_protice.html

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
markotesla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, ali nema veze naso sam perfektan snimak.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> los snimak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon